Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek, tapasztalot...

Mi a véleményetek, tapasztalototok a kutya távolttartó spray-ról? Van egy yorkie kiskutyám aki előszeretettel rágcsál mindent, amit nem szabadna. (pedig rengeteg játéka van)

Figyelt kérdés
2011. jan. 18. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Én próbáltam, nálunk nem vált be, a kutya még azért is jobban oda ment ahhoz a tárgyhoz, és nem egyszer az amstaffom nyalogatta is. Mondjuk én a gyengébbik fajtát vettem, de szerintem nincs különbség.. Mindkét kutyámat le kell mindennap keményen fárasztanom, és akkor nincs baj, minden megmarad a helyén. Egy yorkienak szerintem napi 2 óra mozgás, intenzíven, bőven elég ahhoz, hogy elfáradjon :)
2011. jan. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia (: Nekem is Yorkim van és nekem is megrágcsálna mindent ha nem tennénk el előle. Nagyon sok játéka is van és mégis szétszedi a papucsot is. A múltkor az ablakpárkányról leszedte azt a gömb alakú kemény rágót, és mindet megrágta x) Nem hiszem hogy a Spray használni fog. Elég makacs állatok nem hagyják magukat könnyen :D
2011. jan. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Elsővel egyetértek. Az ilyen eseteknek legnagyobb része abból fakad, hogy a kutyának nincs kielégítve a mozgásigénye, nincs lefárasztva sem agyilag, sem fizikailag.

Sok séta, tanítás és javulni fog a helyzet.

Ezek a "mivel fújjam le?" megoldások leginkább a civilizált társadalom fogyókúrás programjaira emlékeztetnek. Nulla energia- és időbefektetés, helyette tabletta, elektromos kütyük. Túrót!

Tegyél azért, hogy a kutyának eszébe se jusson megrágcsálni azt, amit nem szabad, de ne spray-vel.

2011. jan. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Inkább meg kellene nevelni , és le kellene fárasztani mint kisérletezni ilyen-olyan kutyariasztóval.
2011. jan. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
2. válaszadó,de hiába szólok rá erélyesebben 5 perc múlva újra kezdi.Minden nap megyünk sétalni,mivel fárasszam le még jobban?Játéka is rengeteg van.
2011. jan. 18. 18:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Mennyit sétáltatjátok? Milyen feladatokat adsz neki, milyen trükköket tanítasz neki?
2011. jan. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!