Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi legyen a 2 db kutyámmal?

Mi legyen a 2 db kutyámmal?

Figyelt kérdés
Van 2 beagle-m és elköltöztem otthonról,és nem akarom anyámékra hagyni, de ide se hozhatom ahova költöztem?
2011. jan. 18. 17:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Egy állatot az ember egy életre választ. Onnantól h hozzád kerül felelős vagy érte szinte mint egy gyerekért - egy gyereket se ajándékoznál el ha máshova költöznél vagy más lenne az időbeosztásod.


Én csak olyan helyre költöznék ahova vihetem magammal. Vannak olyan albérletek ahová lehet kutyát vinni:

[link]


Ha egyáltalán nem megy akkor ivartalanítva ajándékozd el őket, keresd meg esetleg a beagle mentőket h segítsenek kiközvetíteni és máskor 1000szer gondold meg h magadhoz veszel-e egy állatot, akit onnantól élete végig tudsz-e tartani vagy az is csak múló "szeszély" lesz. Felelősség. És azt tartsd szem előtt h nem kötelező kutyát tartani - de ha tartjuk akkor azt tegyük rendesen, felelősséggel és lelkiismeretesen!

2011. jan. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Lám, megint "1db" lelketlen és felelőtlen kutyatulajdonos.

Ha költözöl, a családtagot magaddal viszed, vagy azokat is elajándékozod?

Biony, kutyát egy életre választ az ember, ha felelős.

Popper Péter szavai jutnak eszembe:


"Érzelmileg az állat mindig konzervatív. Ragaszkodik a meglévőhöz, a megszokotthoz. Akárcsak a gyerek, vagy az öregember. Ezért ne ajándékozd el állatodat, ne tedd ki az utcára, ne hanyagold el, ne üssed, mert az Ég mindezt nem tartja bocsánatos bűnnek, és egyetlen reményed maradhat, hogy nincsen pokol. Mert ha van, odakerülsz!"

2011. jan. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!