Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek mi baja van a...

Szerintetek mi baja van a kutyámnak?

Figyelt kérdés
Ma reggeltől kezdve a kutyám olyan érdekesen krákog:(Olyan mintha megakadt volna valami a torkán és azt próbálná felköhögni,de közbe hányt is,és még mindig csinálja.Szerintetek valami súlyos baja van?
2011. jan. 18. 20:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
Miért nem vitted orvoshoz?
2011. jan. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
Már elkellett volna vinnde dokihoz! Holnap ez legyek az első dolgod! vagy lenyelt valamit vagy mérgezés, betegség
2011. jan. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
49%

*vinned

*legyen

(előző voltam)

2011. jan. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
32%
hogy ilyen "jófej" gazdája van mint te :( lehet megakadt valami a torkán.. csontot adsz neki? vidd el dokihoz!
2011. jan. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nagyon is szeretem a kutyámat és képzeld "jófej" vagyok!Azért nem vittem el még állatorvoshoz mert egyszerűen 1 percnyi szabadidőm sem volt és még most értem haza.Meg azt hittem hogy csak félrenyelt,de biztos nem ha még mindig csinálja:(Holnap az lesz az első dolgom hogy elviszem orvoshoz!
2011. jan. 18. 20:23
 6/13 anonim ***** válasza:
Lehet evett valamit, és megakadt a torkán. Vagy irritálja valami. De mivel nem tudni biztosan, ezért feltétlen vidd orvoshoz!
2011. jan. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%

már ne is haragudjatok, de nem tudom ti sokan mit gondoltok itt magatokról!!

állandóan csak támadjátok az olyanokat, akik itt megkérdezik mi baja a kutyusnak, de az fel sem merül bennetek, hogy a gazdi tényleg egész nap a belét is kidolgozza, legszívesebben a munka helyett vinné a kutyust az orvoshoz, de nem teheti meg, mert különben p.csán rúgják a főnökei! itt van példának a kérdező, nem azért nem vitte a kutyát, mert egész nap a Kiskegyedet olvasgatta teával a kezében!!!!

Vegyetek már vissza az okosságból!


Aláírom, hogy sok ilyen van, aki inkább itt kérdezősködik, miközben megehetné, hogy rég úton legyen az orvoshoz. csakhogy a tam-tam verés előtt kérdezni kellene! ááá bocsi, de már annyira unom:S:S


22L

2011. jan. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
56%
ez 20.19nek szólt igazából
2011. jan. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

vagy megakadt valami, amitől nem tud enni, és még amit meg is próbál enni, az is kijön...de lehet akár hogy csak valami kis szőr, vagy ilyesmi.

attól is tudnak köhögni, meg hörögni..

2011. jan. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

szerintem kennelköhögés...nem súlyos (egy felsőléguti fertőzés tulajdonképpen), hasonló a mi influenzánkhoz kezelés nélkül kb. 2 hét alatt elmúlik-gyógyszeres kezeléssel 1 hét-természetes immunerősítővel (lapacho fakéreg-tea) 3 nap:)

egy orvosi látogatás, ellenőrzés, vélemény javasolt mindenképpen!

2011. jan. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!