Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy középméretű kutyának (pl....

Egy középméretű kutyának (pl. spániel, mudi, stb), mekkora nyakörv kell? Teszkóban láttam most nagyon jókat, szeretnék venni, de nem tudom mekkora kéne.

Figyelt kérdés
2011. jan. 18. 23:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a teszkóban nem vennék ilyen cuccokat. Jobban jársz, ha a fresnapfba vagy az Alphazoo-ba mész.
2011. jan. 19. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Majd elfelejtettem leírni, oda azért érdemes menni, mert a kutyát is beviheted magaddal.
2011. jan. 19. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A Fressnapfal én is egyet értek. Voltam már ott, bár nincs kutyim, de be lehetett őket vinni. Sőt az eladó olyan rendes, hogy mindenben segít. Valamelyik nap voltak ott előttünk, és nekik sem volt fogalmuk milyen minőségű nyakörvet pórázt és mekkorát vegyenek. Elmondták mekkora a kutya, és az eladó rögtön tudta melyiket adja. Kaptak rá pár nap garanciát ha esetleg kicsi lenne. De asszem ezeket a nem becsomagolt cuccokat fel is lehet a kutyára próbálni. :)
2011. jan. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség, semmi baj nincs a tescos nyakörvvel.

Egy közepes méretű kutyának 25-35 vagy 30-40 centis nyakörvet érdemes venni. Ha vékonyabb akkor az előbbit ha vaskosabb az utóbbit.

2011. jan. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mekkora most a kutyád? Még nincs nyakörve?

Ha van akkor azt mérd le, ha még kicsi akkor és nincs neki akkor legrosszabb esetben a kezeddel fogd át a nyakát és úgy saccolj...

Nincs baj a Tesco-s cuccal, csak azért legyen mellette otthon egy erősebb nyakörv is.

2011. jan. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Az a nyakörv bőrből van, vagy valami hasonló anyagból, strapának tűnik. Nem tudom láttátok-e. Barna színű, és ilyen fém tappancs nyomok vannak rajta. :)


Köszönöm a válaszokat. Még nincs kutyám, de majd egy mudit szeretnék. :))

2011. jan. 20. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!