Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Körülbelül mennyibe kerül egy...

Körülbelül mennyibe kerül egy német dog korrekt tenyésztőtől? Aki minőségi, de azért nem esik túlzásokba árak terén.

Figyelt kérdés
2011. jan. 19. 10:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel óriás testű, drága a tartása, ezért szerintem 150.000-től felfele reális. De még sose beszéltem ND tenyésztővel, úgyhogy csak a méretéből indulok ki.
2011. jan. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

100-120 környékén már szépet tudsz vásárolni. Igaz nekem nincs Német Dogom, de a Somogy Gyöngye kennel elégé tetszik. Ha vennék én onnan venném. Náluk ha jól emlékszem mikor kérdeztem 120volt hobbyra és 150 kiállításra. De úgy mondta, az árat, hogy ez nem fix. Tehát az alomtól függ. De mindenképpen 100 felett. De szerintem ez nem az a fajta amin spórolni kell.


[link]

2011. jan. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem. Én egyébként a Blue Diablo tenyészettel szimpatizálok, mert én is majd acélkéket szeretnék. Onnan esetleg tapasztalatok?
2011. jan. 21. 18:27
 4/4 Winner of Royal Hill ***** válasza:

Timiéknek jó kutyáik vannak.

Árat csak megközelítőt tudok mondani Neked.Kb. 500-700euró felett.Ez átlagár és nem az ő kutyáikra vonatkozik.

Hogy melyik kiskutyájukat mennyiért adják azt személyesen Tőlük kell megkérdezned. Jól tartják a kutyáikat és nagyon szeretik őket.

Kiállítják a kutyákat(igen szép eredményekkel) és ha egy ígéretesnek látszó párosításról van szó elmennek a világ végére is fedeztetni.

Nemrég kezdték a tenyésztést,de úgy tűnik van hozzá érzékük(na meg szerencséjük is:))

Üdv.

Egy másik kék dog kennel tulajdonosa:)

2011. jan. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!