Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Így is rossz lenne a kutyának?

Így is rossz lenne a kutyának?

Figyelt kérdés
Lakásban tartott nagytestű kutya, naponta háromszor fél óra séta, hétvégenként kikapcsolódás a szabadban. Így is rossz lenne a kutyának a lakásban?
2011. jan. 19. 17:23
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
83%
Inkább legyen reggel fél óra és utána egyszer 1 óra utána pedig 2-3 óra ha belefér. Így talán jobb lenne neki. Amúgy szerintem nem lenne vele semmi gond. Hacsak nem ilyen hiperszuper mozgásigényű. Akkor kevés neki. Milyen fajta?
2011. jan. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
83%

3szor fél óra mozgás minden kutyának kevés - az összesen 1,5. Egy lakásban tartott kutyának minimum 2-2,5 óra futkosás kell. + ha nagy mozgásigényű fajta.

Ha csak ennyit tudsz neki biztosítani akkor inkább mondjál le róla. Ne légy önző!

2011. jan. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Cane corso, ajándékba kapnánk, és nagyon nehéz lenne nemet mondani, de sajnos nincs kert. Reggel fél órára le tudnám vinni, délután is minimum ennyit, meg este is lemennék vele.
2011. jan. 19. 17:28
 4/35 anonim ***** válasza:

"Inkább legyen reggel fél óra és utána egyszer 1 óra utána pedig 2-3 óra ha belefér."

napi 3,5-4,5 óra csak kutyázni? Szeretem a kutyákat de nekem ilyen áron nem kéne, amíg lakásban lakom.... :)

2011. jan. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
75%
Oké, hogy ajándék, de ha egyszer nem működik, nem kell erőltetni :)
2011. jan. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
89%

Nálunk a napirend reggel 1/2, délután meló után 1, késő este megint 1.

Egy cane corsonak nem elég amennyit írsz!! Ahogy írták, ne légy önző! Miért nehéz nemet mondani ha tudod hogy nem tudnád biztosítani neki a megfelelő körülményeket. Csak azért hogy legyen egy cane corsod???

2011. jan. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Ha nincs 3,5 órám naponta, akkor inkább ne fogadjam el? Nem akarok rosszat a kutyának.
2011. jan. 19. 17:33
 8/35 anonim ***** válasza:
83%

2,5 óra de nem kevesebb, inkább több.

Ha nem tudod így alakítani az életedet, inkább ne fogadd el, mert a kutya fogja megszívni. Valamint az sem jó amikor a család már nyűgnek érzi a kutyát...

2011. jan. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Azért nehéz nemet mondani, mert imádom a kutyákat, és a kedvenc fajtám, és ilyen lehetőség csak egyszer van az életben, de a kutya érdekei az elsők.
2011. jan. 19. 17:35
 10/35 Külföldi válasza:
22%
Szerintem meg bőven elég. Azok akik előttem írtak, szerintem nem élnek társasági életet, hanem egyedül vannak otthon a kutyával. Szerintem nyugodtan igent mondhatsz.
2011. jan. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!