Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elrontott csivava újraidomítása?

Elrontott csivava újraidomítása?

Figyelt kérdés
Már 7éves kan hosszúszoru csivava, rosszul volt tanítva-nem fogad szót rendesen meg az alap gyakorlatokkal sem, nem csinálja meg mindenhol. Foleg a behívással vannak gondok meg a marad és fekszik gyakorlattal vlmint fekvo helyzetbol sem ul visza. Talán az ul az amit a legjobban tud, de azt sem csinálja meg mindig. Mit tegyek hogyan tudnám újratanítani????
2011. jan. 20. 20:49
 1/7 A kérdező kommentje:
10 éves koromban kaptam és hát akkoriban még nem nagyon tudtam, hogy hogyan is kell rendesen kutyát nevelni. De most így 17 éves fejjel szeretném rendbe hozni az akkori hibámat, amúgy okos,értelmes kutyus, tud pacsit adni meg pitizni is, de foleg csak otthon a szobában. Nem annyira játékos kutyus és nehéz ot osztonozni(csak a piskota és a virsli az amivel tényleg rá lehet venni).
2011. jan. 20. 20:59
 2/7 anonim ***** válasza:
menjetek el kutyaiskolába :) sok sikert :)
2011. jan. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igen már én is gondoltam rá, de a kozelben nincs, és nincs ki elvigyen. :(
2011. jan. 20. 21:07
 4/7 anonim ***** válasza:

olvasd el a cikkeket, nézd meg a filmet itt (alapmű!):

http:/kutyadoki.blogspot.com

mindent amit gyakorlotok előbb ingerszegény környezetben (lakás például) tegyétek, és csak fokozatosan állítsd kihívások, zavaró körülmények elé a kutyust ha már jól teljesít odahaza

*****

ez pedig a tanításhoz, képzéshez segítség:)



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. jan. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2011. jan. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi. A könyv megvan, a blogot meg még nézegetem.
2011. jan. 21. 08:38
 7/7 anonim ***** válasza:

Rosszul volt tanítva? Újratanítani? Talán "elkezdeni" kellene a tanítást. :)

De a élcelődést félretéve: tanítani soha sem késő, csak hozzáállás, következetesség és némi tudás, tapasztalat kérdése. Én egyébként Jan Fennel Kutyapszichológiáját ajánlom, nagyon hasznos.

2011. jan. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!