Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek fajtatiszta stafford?

Szerintetek fajtatiszta stafford?

Figyelt kérdés

a képek 5 honapos korban készültek... ügyes és aranyos de az a sejtésem hogy van benne pit bull vér is :)


Mi a véleményetek ?



[link]

a_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


[link] aw_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


2011. jan. 21. 14:30
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs benne pitt. Ahhoz túl hosszú az orra.

Legalábbis a 2. képen oldalról ez állapítható meg.

[link]

2011. jan. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát így úgy tűnik de a fejéről előről nem tudsz kitenni egy képet?:)
2011. jan. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Fajtatiszta:)
2011. jan. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

most látom hogy az elsö kép linkje nem jo valamiért... :)


[link]


most remélem jo lessz..köszönöm szépen az eddigi hozzászolásokat:)

2011. jan. 21. 15:03
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem pitbull, sőt,szép kis staffi. Nekem is van egy, ő ispitbullgyanús volt,de mára teljesen kikupálódott.
2011. jan. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a staffnak sokkal szélesebb a feje és a pofája, nem gondoljátok?

Én nem hinném, hogy fajtatiszta. De ha van törzskönyve, akkor tuti az, csak valamit valahol elrontottak.

2011. jan. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Szerintem stafford de lényegében lényegtelen hisz a staffikat pitekből tenyésztették ki. Hivatalosan persze 2 külön fajta de gyakorlatilag én egynek tekintem őket és ezt igazolják a dual registed kutyusok is akiket pitként és staffiként is regisztráltak, mert hogy az amcsiknál erre is van lehetőség, ha belefér az eb mindkét fajtastanderedbe. Szóval nekem nem fájna ettől a fejem a helyedben:)
2011. jan. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tuti nem fajtatiszta. Második képen jól látható a kutya háta. A stafford háta egyenes! Ennek pedig nyereg háta van. Csontozatilag is elég gyenge. Túl hosszúak a lábak, a pofa keskeny...
2011. jan. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 zeusz4 ***** válasza:
az útolsónak írnám hogy a kutya a képen 5hónapos,persze hogy még nem dagad az izomtól majd fog.Egyébként minden kutya más még fajtán belül is az én szuka stafim néz ki így csak ő csíkos,de ha van is benne pittbul nem kell félned nem sok a külömbség talán csak a nevük
2011. márc. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!