Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek kint hagyhatom a...

Szerintetek kint hagyhatom a kis kutyam?

Figyelt kérdés
Mit szoltok kint alhat e mar a ksi kutyam kb 2 3 honapos es nem szertnem bent tartani mert mindent ossze piszkol ...ki vihetem e mar nem fagy meg mert egy ejszaka mar kint aludt de vegig sirt pedig a hazaban volt takaro stb reggel reszketett odajott es akor mar nem kajaltattam es utanna semi baja nem volt nem sirt pedig ejszaka is ott volt kaja stb
2011. jan. 21. 14:43
 1/6 anonim válasza:
100%
Szerintem még várj egy kicsit míg nagyobb lesz!Olyan 5-6 hónapos! :) Az én kutyám is ilyen volt,de 2-3 hónaposan nem raktam ki éjjelre sem! Most meg már be sem akar jönni! Szerintem még a rosszalkodása ellenére viseld el egy kicsit ottbennt!! Illetve most ő úgy gondolja Te vagy a mamája! És melyik anyuka rakná ki a kicsijét este? :D ;)
2011. jan. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor, gondolom vágod, hogy nem a kaja miatt sírt. Nyilván félt egyedül.

Ezt neked kell eldöntened, hogy megengeded-e, hogy bent aludjon. Én 4 hónapos koráig bent altattam, aztán kiment szépen a kennelbe. Ha nagyon hideg van, akkor néha beengedem, de különben kint kell aludnia. Van olyan kutya, aki utána nem nagyon akar kiköltözni, Ha megszokja bent, akkor lehet, nem tetszik, majd neki. Bár, ha nyár lesz addigra, akkor nem lesz majd ellenére, az idő miatt.

2011. jan. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Milyen fajta? mert az is lényeges hogy hosszú vagy rövid-e a szőre!! Az én kutyám mopsz és éjjel nappal bent van a rosszalkodás ellen meg lehet tenni:)
2011. jan. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát nálunk csivi kinn van nappal néha bejön de éjjel csak bent..persze ez fajta függő de szerintem 1 kicsit még lehet várni vele..:)
2011. jan. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nemetjuhasz fajta!....ma meg bent alszik de holnap mar meg kell szoknia kint mert nagyon rossz oszetepett minden rakiabaltam akkor mar le nyugodott es csendben pihent de fel ora mulva megint kezdte szaglaszassal ma meg azt hiszem bent alszik de holnap mar szerintem kint fogja tolteni az ejszakat:(
2011. jan. 21. 19:19
 6/6 hell-ikon ***** válasza:

Épp most jönnek a -5 meg még hidegebb fagyok... ha eddig bent volt én nem tenném ki.


Nyilván azért "rossz" mert unatkozik és ráadásul tele van energiával. Egy német juhásszal sokat kell ám foglalkozni, főleg ha a kiskutyád a munkakutya vérvonalból került ki.

Játssz vele sokat, fáraszd le és akkor nem fogja szétszedni a lakást. Ennyi idősen már az alapparancsokat is elkezdheted tanítgatni neki szépen-lassan, hogy szellemileg is lefáradjon. Napi 5-10 percet már most rászánhatsz a tanításra.

2011. jan. 22. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!