Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hányás. Mit adjak neki enni?

Hányás. Mit adjak neki enni?

Figyelt kérdés

Csütörtök reggel hányt a kutyám,kiderült hogy a kajától amit előző este evett.Egy napra pihentettük a gyomrát nem adtunk neki enni.ma reggel adtunk neki egy kis tejet,meg száraz tápot evett.de mire hazaértem hányt de csak valami sárgát,szóval nem a kaját.

Mit adhatnék neki enni ami kímélné a gyomrát?


2011. jan. 21. 15:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem vidd el orvoshoz, mert lehet hogy megfertőzte valami, addig csak vizet adjatok neki, ha huzamosabb ideig nem tudjátok orvoshoz vinni, akkor valami könnyű ételt, és ne sokat.
2011. jan. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Valami frisset és nem literszámra itatni vele a tejet
2011. jan. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

igen az én kérdésem is arra irányul hogy mit adjak neki?

frisset,könnyűt,ezen belül??

1dl tejet kapott.

köszönöm a válaszokat.

2011. jan. 21. 15:17
 4/14 anonim ***** válasza:
Tejet semmiféleképpen, soha! Főtt husi+rizs. Vagy minőségi táp kamilla teába áztatva (ha nem allergiás rá).
2011. jan. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
miért nem lehet tejet adni neki?
2011. jan. 21. 15:29
 6/14 anonim ***** válasza:
2011. jan. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
az 3liter tej volt ő alig kapott egy dl-t...
2011. jan. 21. 15:35
 8/14 anonim ***** válasza:
A kutyád is 80 kilós?
2011. jan. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
nem nem 80kilós,de nem öntöttem bele a tejet,ő itta a vize mellé volt rakva.
2011. jan. 21. 15:38
 10/14 anonim ***** válasza:

A laktózt nem tudják megemészteni, legalábbis sokkal nehezebben, és az esetek nagyrészében hasmenést okoz, vagy ha súlyosabb laktózérzékenysége van, akkor hányást is.


Ha belegondolsz, az emberen kívül semelyik élőlény nem fogyaszt felnőtt korban tejet, pláne nem másik faj tejét. Az is vitatott, hogy az emberre milyen hatással van, sokak szerint nem szabadna nekünk sem innunk, és nálunk is van akinek hasmenése van tőle.


Kutyának és macskának semmiképp sem ajánlott.

2011. jan. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!