Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet a kutyusomnak?...

Mi baja lehet a kutyusomnak? A dokit már hívtuk, de csak 7-re tud kijönni. Addig várnunk kell, de meghalok a bizonytalanságtól.

Figyelt kérdés
A kutyusom az utóbbi hétben kevesebbet járt-kelt az udvarban, de ez csak most ugrott be. Ma egésznap fekszik, nyüszög. Rágcsálja a mellbimbóit. És amikor mentem hozzá, hogy megsimizem odakapott felém. Sose csinált még ilyet. Egyébként már öreg tacsi lány, 12 éves.
2011. jan. 21. 17:34
1 2
 1/14 zsuzsabazsa ***** válasza:

Lehet, hogy csak be vannak gyulladva az emlőjében a mirigyek.


Igazából nem tudom, hogy mi lehet a baja.Ezt majd az orvos dönti el.Gondolom már megérkezett.

Írd meg mi volt a baj.

2011. jan. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Majd a doki megmondja!:S
2011. jan. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
A doki még nem érkezett meg :(. Csak 7-re jön.
2011. jan. 21. 18:20
 4/14 anonim ***** válasza:

Valami gyulladás lehet. Vemhes nem lehet ugye? Igazából ezt így nehéz lenne megmondani. Egy cicit rág, vagy többet?

Már nemsokára megy az orvos, majd írd meg, hogy mi van. Éppen betadinnal be lehetne neki kenni, bár már felesleges addig. Biztos nagyon fáj neki, ha még a te kezed után is kap.

2011. jan. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
majd írj!
2011. jan. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Daganatot tapintott ki az egyik emlőben :S. Ma este fogják műteni, félek az altatástól, szeretném ha még pár évig itt lenne velem :S
2011. jan. 22. 11:52
 7/14 anonim ***** válasza:
Sajnálom. Remélem minden rendben lesz! Drukkolok! Jobbulást a kutyusnak.
2011. jan. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
juj szegénykém:( remélem én is h meggyógyul:( sok szerencsét!
2011. jan. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem bírta az altatást az öreg szervezete, így miután megsimogattam a buksiját, hogy minden rendbe lesz bevitték de a műtőbe, de már nem kelt fel... nem tartottam be az ígéretem :(.
2011. jan. 22. 20:23
 10/14 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom. :( Kitartást.
2011. jan. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!