Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen tápot tudtok ajánlani...

Milyen tápot tudtok ajánlani amibe van zöld kagyló? Vagy zöld kagylós cuccokból mit ajánlotok? Por, tabletta? Mennyiért szerezhetők be és hol?

Figyelt kérdés
2011. jan. 21. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Én a Fressnapf -ba vettem tegnap elött a Luposan Gelenkkraft-ot. A kissebbiket vettem ez volt 6000 ft.

Nekem ott azt mondták az eladók, hogy ez a legkissebb ár amiben van zöldkagyló kivonat.

Nem tudom, hogy máshol milyen árak vannak.

2011. jan. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Josera Kids tartalmaz, ha kölyök kutyád van...ha nem akkor GF 600 tabletta nagyon jó. Neten tudsz venni 300 db-osat (napi 1 tabival szinte egy évig elég) 11.000 Ft körül.
2011. jan. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én Happy Dog szárazeledelt adok a kutyumnak, ebben is van zöldkatyló. A neten rendelem a 15 kg-os zsákot és így 793 Ft/Kg - ra jön ki. Már elmúlt 8 hónapos, mióta elhoztam (8 hetesen ) ezzel etetem és gyönyörű, eddig nem vettem észre hogy fájna a lába vagy az izülete, pedig nem kap csonterősítőt. ( a dokink szerint e táp mellé nem kell )
2011. jan. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nutradyl-t vegyél, az jó, 60 db 7 ezer ft. 20 kg alatt napi 1, fölötte 2. csodákra képes.
2011. jan. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Jól tudom, hogy ez a zöld kagyló ez dp-re is jó meg az izületekre, mozgásra?
2011. jan. 22. 15:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Pontosan! Ízületvédő, sőt, helyre is húzhatja kölyökkorban az elgörbült lábakat.
2011. jan. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!