Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám lefialt és ide oda...

A kutyám lefialt és ide oda visyi a kölykeit. Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
2011. jan. 21. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Keresi nekik a biztonságos helyet.
2011. jan. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ösztön: az előttem szóló amit írt.. az miatt.ne piszkáljátok őt, lehet hogy nem bízik meg bennetek annyira hogy helyben maradjon és ott nevelje fel a kölykeit.
2011. jan. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarja, hogy bárki tudja, hogy hol vannak a kölykök! Ha mindig megkeresed őket, akkor ő mindig elviszi máshová! Ösztön!

Hagyd őket, majd ráérsz akkor gyönyörködni bennük, ha már maguktól előbukdácsolnak :)

2011. jan. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Félti a kölyköket(még tőled is)! Nem talál nekik megfelelő helyet. Ki kellett volna neki alakítani egy olyan helyet, ahol jól érzi magát. Így téged sem fog odaengedni nagy valószínűséggel hozzájuk, ami nem jó, mert bármikor történhet valami. Úgyis hívni kell az orvost, hogy vizsgálja meg őket, ő elfogja mondani, hogy hol, milyen kuckót érdemes neki csinálni. Mindenképp bent kellene, vagy valami fűtött, száraz helyen.
2011. jan. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hányéves az anyakutyusod?Első ellése?
2011. jan. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
2 éves.Ez már a második neki
2011. jan. 23. 12:13
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs megfelelő alom, vagy valakitől fél a családban, vagy hangosak vagytok (beszéd,zene)

Az állatokra érdemes odafigyelni, mert ösztönből cselekedne.

Az is lehet, hogy maradt benne egy kölyök holtan és azért nyugtalan, mert még nem érzi készen magát.

Figyelj rá.

2011. jan. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nekünk is a második ellésnél kezdte ezt csinálni és sajnos a kölykök itták meg a levét mert egymás után pusztultak bele az állandó szekatúrába. Szerintem az volt a baj, hogy nem ugyanott volt az alom ahol az első ellésnél, hanem egy kinti kutyaólban. Az is közrejátszhatott, hogy az első alomból pár kölyök "ki lett végezve" (a számonkéréstől elzárkózom, akkor még nem volt ebbe beleszólásom, mert kicsi voltam).

De leginkább az előzőekhez csatlakoznék, miszerint nem bízik bennetek.

2011. jan. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!