Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez megegyszer megtortenhet?

Ez megegyszer megtortenhet?

Figyelt kérdés

Ma a 7 honapos labrador retriever kutyam megolte az egyik nyulunkat.Eddig meg soha nem csinalt ilyet.Nem fogja ujbol megtamadni a nyulakat?

11/L


2011. jan. 21. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
uhh:S hol tartjátok a nyulakat?? mert azt sem írtad le h kertes házban vagy lakásban?
2011. jan. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kertes hazban es ketrecben ,de a kutyam kinyitotta a ketrec ajtajat
2011. jan. 21. 20:31
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
jajj:S nem tudtok a nyulak köré valamit rakni valami kis ól szerűt amit a kutya nem tud kinyitni vagy valami kerítéssel elválasztani őket?
2011. jan. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hat van egy kertajtonk es azt most becsuktuk ,de az a baj hogy a kutyam mindig felmaszik felig a keritesre es mar majdnem atugrik.
2011. jan. 21. 20:39
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Van 1 szer asszem Fressnapfban lehet kapni ami kifejezetten a kutyák távoltartására szolgál ilyen zöld darabos izé (bocsi hogy a nevét nem tudom) ha van a közeletekben fressnapf ott meg lehet venni... dee nem tudom ártalmas-e nyulakra ha ott vagy megkérdezed úgyis megmondják:)) a lényege az hogy ki kell szórni oda ahova a kutyát nem akarod hogy bemenjen és oda nem is fog ezt garantálom:D nekem 1 pitem van és kölyök mindent megrág szerintem én is ilyesmivel fogom elriastani azoktól a dolgoktól amit nem kéne megrágni:DD
2011. jan. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyszer rákap a nyúlvadászatra,jó eséllyel csinálni is fogja.Egy megoldás van:megcsinálod a nyuszik helyét megközelíthetetlenre.
2011. jan. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy vasszigorral leszoktatod az átmászásról és a nyúlevésről.
2011. jan. 22. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!