Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel foglaljam le a kutyám?

Mivel foglaljam le a kutyám?

Figyelt kérdés
Sokan azt mondják,hogy a kutyának elfoglaltságot kell adni, hogy lekösse magát! Mire gondolnak ilyenkor? Milyen elfoglaltságot lehet adni neki? Tudtok adni tippeket?Mert nekem németjuhászom van és ha nem vok itthon eléggé hiperaktív! :)
2011. jan. 22. 10:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Naponta 2-3 óra séta vagy több

Járj vele erdőbe, hosszabb túrákra hétvégén, menjetek Agilityzni, Frizbi-zni, vagy járjatok kutyaiskolába.

Naponta a séta mellett játssz vele, legalább 2 órát.

Suli előtt: 20 perces séta

Suli után: 40 perces séta, utána 1 óra játék

Este: 1-1,5 órás séta, plusz 30 perc játék.

Heti kétszer agility, heti egyszer frizbi, egy héten 2-3-szor kutyasuli. Így biztos lefárad.

2011. jan. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Veszel egy Kong Toy-t és raksz bele valami finomságot. Az órákra leköti.

[link]

2011. jan. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
2011. jan. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a Kong toy-t! Most olvastam róla én is! Meg fogom venni neki!

Az első válaszolónak: Minden nap kiviszem este sétálni, futok vele, aztán a parkban találkozunk a kutyásokkal, 15 kutyával szokott játszani 2 órán keresztül! De itthon nincs elfoglaltsága, itthon elfoglaltságra gondoltam! De azért köszi!

2011. jan. 22. 12:17
 5/6 anonim ***** válasza:

Jah, bocsi.Kicsit félreértettem :D Bocsi.

Igen az a Kong jó, el lesz vele.

[link]

[link]

ezzel is nagyon jól elvannak.

De az enyémnek ha odaadom a focilabdát 2 órán keresztül lökdösi :)

meg vannak ilyen "kis-házak" nyitható ajtóval (fa), és abba beletettem a játékát 30 percen kersztül küzdött vele :)

[link]

Ilyesmi csak fából és nem rúdon van :P

2011. jan. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Futtasd amennyit csak tudod, attól jól elfárad és messze azt szeretik a legjobban szerintem. Másik a rongyozás, az is be szokott vállni, de abba hamar beleunnak
2011. febr. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!