Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Távol kell tartani a kiskutyát...

Távol kell tartani a kiskutyát gyerekektől féreghajtáskor? Ha igen meddig?

Figyelt kérdés
Párom hozott egy kiskutyát fajtiszta pitbull terrier most kb 8 hetes. Adtunk neki féreghajtó tablettát és a széklete tele volt féreggel. Az lenne a kérdésem meddig nem játszhatnak vele a gyerekek? Ebben az esetben mikor érdemes a gyógyszer adását megismételni?
2011. jan. 22. 12:01
 1/2 Ninna ♥ ***** válasza:

Akkor jó helyről vehettétek a kutyát, ha tele van féreggel.. törzskönyve van egyáltalán?


Egyébként most inkább ne játsszanak vele a gyerekek. Elvileg nem tudják elkapni, de én azért egy kisgyereket egy férges kutyával nem engednék össze.. Elvileg most kijöttek belőle a férgek, de én még azért egy felet adnék neki. Utána pedig kéthetente. De konzultáljatok állatorvossal, az lenne a legjobb.

[link]

2011. jan. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Igen! Megvan a véleményem a kutya gazdájáról!Csak azt sajnálom hogy ott van még nála 3 kölyök és ezekszerint azok sincsennek féreghajtva! Törzskönyv nincs de még oltási könyve se... Szegény kiskutyának nem tudtam elképzelni mitől van akkora hasa! Azt hittem bezabált közbe meg tele volt féreggel! Ugyanis másnapra fele akkora hasa nem volt! Beadtunk neki még egy negyed tablettát és még mindíg jött ki belőle... Ma elviszem állat orvoshoz hogy nézze meg!
2011. jan. 24. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!