Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek, hogy megelőzzem a...

Mit tegyek, hogy megelőzzem a swimmer puppy szindrómát? Vagy ha már enyhe tünetei vannak a kiskutyának mit tehetek érte?

Figyelt kérdés
2011. jan. 22. 12:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Doki állapította meg? Ha igen, ő mit javasolt?

[link]

2011. jan. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem doki állapította meg, még csak 4 napos a kicsi, és úgy látom hogy egy ici picit laposabb a mellkasa.Nem bírom se oldalra, sem a hátára fordítani mert addig addig szűköl és ficánkol, hogy sajnálom kínozni szegénykét.Nem fekszenek keményen,nem sima az alom.Mindent úgy csináltam ahogy kell.De mégis úgy látom,hogy kezdődik nála ez a betegség...
2011. jan. 22. 12:52
 3/6 anonim ***** válasza:
az én kutyámnak is ezvolt a baj... a doki aztmondta h tekerjük be a lábait valamivel h kimerevítsük.ezáltal arra késztetjük a kutyus h ne feküldjön hason,hanem lábraálljon. sok sikert a kutyi gyógyításához!:D a miénk meggyógyult:D
2011. jan. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

(előző iró)

azt viszont nemláttam h még ilyen kicsi kutyiról van szó... nála még nemajánlatos ezt a módszert csinálni csak pár hetesnél... viddel dokihoz az megmondja h valóban az e vagy nem!

2011. jan. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben, nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2011. jan. 22. 15:06
 6/6 anonim ***** válasza:
egy négynapos kiskutya még kuszva közlekedik. Ezek nem tünetek, ez a normális. Kuszik a tápláléforráshoz:) majd ráérsz 3 hetes korban aggódni. ne hozd rájuk a rontást!!!:)
2011. jan. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!