Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet a kutyámnak?

Mi baja lehet a kutyámnak?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem elég drágán egy pit szukát!Nem is volt semmi baj vele nagyon eleven volt és játszott is sokat meg minden,de ma reggel már hányt és fosik is már nem egyszer teljesen kedvtelen csak fekszik ,nem is eszik!Lehet hogy túl sokat adtam neki enni tegnap? Kapott húst is nyersen!A kutya most 3 hónapos! mi lehet vele ?
2011. jan. 22. 13:18
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Miért nem mész vele állatorvoshoz? Vagy esetleg kérdezd meg a "tenyésztőjét"?
2011. jan. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
nyers hús??Remélem nem sokat dtál neki, mert attó SÚLYOS gyomorrontást kap! Vidd el állatorvoshoz!!
2011. jan. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Egy állatorvost se tudok a környéken!aszem nincs is
2011. jan. 22. 13:22
 4/28 A kérdező kommentje:
akkor a nyers hús a hibás ügye!
2011. jan. 22. 13:23
 5/28 A kérdező kommentje:
elég sokat megevett ami azt illeti
2011. jan. 22. 13:23
 6/28 A kérdező kommentje:
:( :(
2011. jan. 22. 13:23
 7/28 A kérdező kommentje:
És az állatorvos mit csinál neki??
2011. jan. 22. 13:24
 8/28 Ninna ♥ ***** válasza:
94%
Ezt tudni kéne, hogy még egy felnőtt kutyának sem adunk sok nyers húst, csak főzve, nem hogy egy 3 hónapos kölyöknek.. igen, biztosan ez a probléma. Milyen húst adtál neki nyersen? Remélem, nem sertést, mert akkor Aujeszky-kórt is elkaphat. Ha csirke, meg marhahús volt, akkor lehet, hogy csak egy gyomorrontással megúsztátok. De lehet, hogy vastagbélgyulladást kapott, több minden lehet. Mindenesetre jobb lesz, ha elviszed állatorvoshoz. Addig is ne adj neki SEMMIT enni, csak vizet ihasson. Ha nagyon bágyadt, akkor rögtön orvos, nincs más választásod.
2011. jan. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
kacsa aprólékot kapott
2011. jan. 22. 13:48
 10/28 Ninna ♥ ***** válasza:
100%

Jaj, minek adtál neki.. nem tudod sehova elvinni állatorvoshoz? Kihívni valakit sem tudsz? Pedig csak az lenne a megoldás. [link] Itt van egy telefonszám, elvileg itt tud majd neked egy olyan orvost mondani, aki kimegy hozzátok.


Egyébként semmi rosszat nem fog a kiskutyával csinálni az orvos, de attól függ, mi a baja. Szerintem egy-két injekcióra és gyógyszeres kezelésre, valamint DIÉTÁRA számíts, semmi komolyabbra.


Most tényleg csak inni kapjon, enni semmit, és hívj ki hozzá valamilyen orvost, mert muszáj lesz. Mást nem tudok mondani, csak azt hogy egy orvos tud segíteni.. nem vagyok orvos, csak kiképzőnek tanulok.

2011. jan. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!