Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Győr környékén hol van ehhez...

Győr környékén hol van ehhez hasonló kutyaiskola?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2011. jan. 22. 17:53
 1/3 A kérdező kommentje:
Olyan kutyasuli ahol a tükör módszert használják?
2011. jan. 22. 18:33
 2/3 Ninna ♥ ***** válasza:

Tükör módszeres iskola nincsen Győr környékén. Szombathelyen, Szegeden, Budapesten vannak, meg még pár nagyobb városban, de Győrben pont nincs sajnos.

Itt vannak a tükör módszeres sulik: [link]


De van Győrben egy kutyaiskola, én jókat hallottam róluk. Barátnőmék költöztek Győrbe, és a kutyájukkal oda járnak. Mindig mondják, milyen jól, könnyen tanul ott, és tök normálisak. Nem voltam még ott, lehet hogy szarok, csak a barátnőm túloz.. mindenesetre el kell menni, és meg kell nézni. A honlapjukról egész barátságosaknak tűnnek, és ahogy néztem a képeket is, a feladatok nagy része póráz nélkül zajlik. Szerintem nézzétek meg, és döntsetek, jó lesz-e.

A suli neve Arrabona Kutyaiskola.

[link]

2011. jan. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia!

Örömmel értesítelek, hogy már Győrben is van tükörmódszeres képzés :) A budapesti Alfa Kutyaiskola ( [link] tart képzést Győrújbaráton. Az első tanfolyam hamarosan véget ér, azonban november 5.-én indul az újabb alapfokú tanfolyam. további kérdéseidre szívesen válaszolunk az eblandklub@gmail.com-os e-mail címen

2011. okt. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!