Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen felszerelések kellenek...

Milyen felszerelések kellenek neki?

Figyelt kérdés
A tesómnak szeretnék kihozni egy kutyát a menhelyről szülinapjára ... Milyen felszereléseket vegyek a kutyunak ? előre is köszönöm a válaszokat
2011. jan. 22. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Nos először is kutyát soha nem adunk meglepetésként, mindig a gazdinak kell kiválasztani, hisz neki kell majd vele élni 15 évig.


Ami először is kell az póráz nyakörv, ezeket a menhelyre s rögtön jobb ha viszed hogy hazatud hozni a kutyát.

Amit még jobb ha előre megveszel: tálak, fekhely, táp ha hosszabb szőrű kutya akkor fésű, sampon és jobb ha az örökbefogadás után meg is fürdetitek, azért menhelyen volt, mindenféle baci lehet rajta, meg még is csak legyen szép tiszta az új otthonába.

Fajtájától, korától függően valami játékot, rágcsit, ami lefoglalja őt az új környezetében.

2011. jan. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia (:

Nyakörv vagy hám, póráz, kutyatál lehet sima is de ami 2 oldalas szerintem az jobb, kutyakaját, víz gondolom van otthon mindig legyen előtte, nyakörvet, vidd oltásokra is majd, a szőre hosszától függően majd kozmetikushoz hogy szegény lásson valamit, állatorvoshoz legalább 2 hónaponta vidd, aztán nemárt egy két játék se mert nem szeretnétek szerintem hogy megrágja a papucsokat :D ha nem szobatiszta akkor lehet szükséges lesz kutyapelenka, ha gondoljátok jutalomfalatot is vehettek de az nem feltétlenülk szükséges (:

2011. jan. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
sztem a főkérdésbe írd bele legközelebb, hogy kutyáról kérdezel. mert ha ránéznek a kérdésedre nem tudják, hogy miről van szó, és nem biztos, hogy pont egy kutyás fog rákattintani.
2011. jan. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A fekhelyet és a kefét kihagytam. (:
2011. jan. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Már tud róla és tudja hogy megfogja kapni ... szal nem értem hogy mit kell itt mindig mindenkit kioktatni ... ( ez az elsőnek szólt ) de azért köszönöm hogy a második felébe tudott normális válaszolni :) és a többieknek is nagyon szépen köszönöm :D
2011. jan. 22. 20:52
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem írtad, hogy a tesód tud a kutyáról, gondolom ezért írta az első válaszoló, hogy állatot ajándékba nem adunk. Én is ezt akartam írni:) De ha már ismeri a kutyát, és úgy gondolja, hogy neki való az a kutya, az más.

Etető-, itató tál, nyakörv vagy hám, póráz. Esetleg 1-2 játék. Fekhely, táp. És rakass bele chipet grátisz:) (ha még nincs benne)

2011. jan. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"szal nem értem hogy mit kell itt mindig mindenkit kioktatni "


kicsit túl reagálod, itt szó sem volt ilyesmiről... a teljes sztorit nem írtad le, ez egy teljesen normális megjegyzés, információ volt, nem volt se arrogáns, se kioktatás jellegű.

2011. jan. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Ninna ♥ ***** válasza:

Kell neki etető-itató tál, egy fekhely, nyakörv vagy hám, sampon, fésű, játékok, póráz, élősködők elleni védelem. Esetleg jutalomfalattartó, vagy klikker.. attól függ.


A menhely után mindenképpen ahogy az első is írta, fürdessétek meg, fésüljétek meg, és tegyetek rá valamilyen spot-ont az élősködők elleni védelemként. (Exspot, Advantix)

2011. jan. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!