Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nyíregyházán lesz a közeljövőb...

Nory0722 kérdése:

Nyíregyházán lesz a közeljövőben kiállítás vagy állatbarát rendezvény?

Figyelt kérdés
Ha igen,lesz vajon hobbi kategória(TK nélküli kutyát szeretnék nevezni)? Vagy a környéken!
2011. jan. 22. 21:30
 1/4 Ninna ♥ ***** válasza:

Itt van az idei rendezvényterv, most találtam:

[link]


Egyébként a közeljövőben nem nagyon, de augusztus 7.-én lesz CAC kiállítás. Nem tudom, hogy lesz-e hobbi kategória, de azért szokott lenni.

2011. jan. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. jan. 23. 08:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Kiállítás augusztus 7-én lesz a Pagonyban. Oda lehet nevezni tk nélküli ebet.Minden szeptember elején van állatbarát felvonulás, ott csak keverékkutya szépségverseny van.

Hobbi kategória tájjellegű kiállításon szokott lenni. Ilyenek lesznek Debrecenben, Miskolcon, Hajdúdorogon is.

Ezekről infó: debrecendogshow.hu

2011. febr. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Tavaly voltam a felvonuláson,bár akkor még kutya nélkül,de azóta lett egy befogadott keverékkutyánk is,tehát mindkét helyre elmegyek,és nevezünk!:) Köszi!
2011. febr. 20. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!