Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudom azt elérni, hogy...

Baliii kérdése:

Hogyan tudom azt elérni, hogy ne bántsa a másikat?

Figyelt kérdés
Van 2 kutyám. Az egyik kan a másik szuka. Tegnap hoztunk haza egy kis kan kutyust, de sajnos amint egymás közelébe engedem a két kant, a nagyobbik nekimegy. Tudom hogy a területét védi, de el szeretném azt érni, hogy ne forduljon elő még egyszer.
2011. jan. 23. 09:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Üsd a fejét bottal! ( CsaK VICCELTEM!!):DD

De NEM VALOSZINŰ HOGY EGYHAMAR EL FOGJA FOGADNI..

2011. jan. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 hell-ikon ***** válasza:

_Ha_ tényleg terület védésről van szó (bár nem tudom mennyi idős az új kutya, ivarérett-e egyáltalán, mert ebből a szempontból nem mindegy), akkor az lett volna legjobb, ha semleges területen hozzátok össze a kutyáitokkal, ahol zavartalanul összeismerkedhetnek és nem jön elő a terület védő ösztön (kint az utcán, parkban, akárhol csak ne a kutyáid saját területén), aztán hazavinni együtt őket.


Egy próbát még megérhet, hogy elviszed őket együtt sétálni...

2011. jan. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
39%

Valószinüleg féltékeny rád hogy jobban szereted a kis kutyust.Simogasd együtt őket, és ha a nagy bántani akarja

szidd le és öt vagyis a nagyobbat látszólag(tettetésből)jobban simogasd.

2011. jan. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ.
2011. jan. 26. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!