Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Semmiből jött hasfájás a...

Semmiből jött hasfájás a kutyámnál?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tegnapelőtt hasmenése volt a kutyámnak ami tegnap is folytatódott. Eléggé megijesztett mert igaz volt már neki ilyen de este rettentően csikart a hasa, hallottam ahogy "korog" és szegénykémnek fájt is :( Eddig még sosem történt ilyen pedig már 7 éves és enni sem kapott semmi olyat. A kedve ugyanolyan jó, játszik, rohangál ma már nem is ment a hasa, de délután mindenesetre megyünk a dokihoz. Addig is mit adjak neki ami megfogja a hasát vagy mivel tehetnék neki jót?


Köszi a válaszokat!


2011. jan. 23. 09:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Főzz neki rizst. Az fogja a hasát. Nekünk is ezt szokta ajánlani a dokim, amikor megy a hasa a kutyának.
2011. jan. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Főztem de sajnos nem fogta meg! :(
2011. jan. 24. 09:59
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor dokival kéne beszélned.

Nem rég a telepen levő nj. is fosott.

Nekem a doki azt mondta, hogy vegyek neki bólusz vagy bónusz ( nem tom hogy írják ) hasfogót. Figyelni kell mert van hashajtó formában is. Recept nélkül kapható.

Na ezt kéne megbeszélned ha ilyet veszel, hogy x súlyú kutyának mennyit adhatsz be neki.

Ez mellett kapjon rizst max egy kis párizsit vághatsz bele.

Írj majd hogy mi újság.

Jobbulást!

2011. jan. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szia! Itt olvashatod mit írt a doki! http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__1490409


Szerencsére már jobban van a drága! :)

2011. jan. 27. 09:34
 5/5 anonim ***** válasza:
A lényeg hogy jobban van. :-)
2011. jan. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!