Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet? Focalis epilepszia?...

Mi lehet? Focalis epilepszia? Vagy lehet, hogy túl sok kutyás cikket olvasok?

Figyelt kérdés
Most, hogy elkezdtünk kutyasuliba járni, naponta több kutyás cikket olvasok, mert eléggé tapasztalatlan vagyok, és ma olvastam a kérdésben szereplő betegségről (véletlen). Az én kutyám is nyalja néha a szőnyeget, belenyal a pokrócba, vasrúdba (kapunál), néha valamelyik végtagja ütemesen remeg. Mindezek nem gyakoriak, csak időnként csinálja, sőt mondhatnám azt is, hogy nagyon ritkán. Vagy lehet, hogy unalomból teszi?
2011. jan. 23. 13:03
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és azt elfelejtettem, hogy volt kb. 4 alkalom mikor úgy csinált mintha fuldokolna, max. 2 másodpercig. Most 2 éves.
2011. jan. 23. 13:06
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Találtam egy cikket erről.Olvasd majd el. [link]


Nem ijesztgetés,de sok tünet azonos a te kutyádéval(amiket leírtál)!


Állatorvosnál voltál már vele emiatt?

"Az állatorvos kötelessége felvilágosítani a tulajdonost: annak ellenére, hogy néha rémisztőek a tünetek, az epilepszia sok esetben gyógyítható. "

2011. jan. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ugyanezt a cikket olvastam én is, ez volt az oka, hogy feltettem a kérdést. Soha nem gondoltam volna, hogy a szőnyegnyalogatás, végtagrángás (nagyon nagyon ritkán), stb. utal valamilyen betegségre. Egyébként kiegyensúlyozott, játékos a kutyám. Kb. 1 hónap múlva viszem ivartalanítani, akkor majd kérek egy teljeskörű kivizsgálást. De remélem az égvilágon semmi baja!
2011. jan. 23. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!