Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sos. Kérném a segítségeteket....

Sos. Kérném a segítségeteket. Staffi és pit bull keverék kutyusom nagyon beteg?!

Figyelt kérdés

Elkezdette először nagyon vékony lenni aztán rohamai voltak majd azok alább hagytak és kb. 4 napja elkezdett dagadni a feje szinte már olyan mintha két feje lenne.Fogát néztük nem nagyon láttunk gyulladást.Szerintetek mi lehet az oka?

Már lassan 11 éves lesz lehet hogy el fog pusztulni?

Kérem segísetek sajnos állatorvoshoz nem bírom vinni mert nincs rá pénzem :(


2011. jan. 23. 14:30
 1/8 anonim válasza:
11 éves az már nem fiatal... így GYIK-en nem fogják megmenteni a kutyusodat sajnos. muszáj lenne orvosnak látnia, mert az is lehet, hogy nem nagy a baj, csak tudni kéne, hogy mi, illetve kezelni ... na fontos neked a kutya, akkor mindenképp próbáld kiszorítani, hogy láthassa orvos
2011. jan. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Ninna ♥ ***** válasza:
Ha nem viszed mihamarabb orvoshoz, akár bele is pusztulhat szegény kutya. Így látatlanban nem fogunk tudni segíteni, egyedül aki meg tudná menteni, az az orvos. A legtöbb orvos már házhoz jön, és részletfizetési lehetőséget is tud biztosítani, hogy nem egyben kell kifizetned az összeget, hanem pl. havonta. Ez nagy segítség lenne gondolom a te esetedben is, és sok állatorvos azért hajlandó erre.
2011. jan. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hello! ne haragudj de én is csak azt tudom mondani hogy orvosnak kéne látnia:SS az hogy dagad a feje nem tudom nem szeretnék senkit riogatni viszont nemrég halt meg a kutyám daganatban 3 nap alatt alakult ki nála úgy hogy egyre nagyobb lett nagymamámnál volt a kutya... kihívta hozá a dokit és mondta hogy nem lehet rajta segíteni csak altatással... 12 éves volt:(( szóval én azt tartom a legjobb megoldásnak ha nem hagyjátok szenvedni mert biztos nem kellemes ha a feje 2x akkora... nem bántásból írtam semmit!:S:(
2011. jan. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hááát ... én is azt javasolnám hogy vidd állatorvoshoz ... sajnos itt nem nagyon tudunk segíteni :(( egyébként már nem fiatal szegény és általában ilyenkor szoktak megbetegedni :/
2011. jan. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Minél többet vársz annál nagyobb az esély rá, hogy el fog pusztulni :( Állatorvos kell neki, de lehet, hogy már ő se tud segíteni.
2011. jan. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát egy laborvizsgálat nem ártana.Lehet h a veséjével vagy a májával van gond,de ezt a vérvétel megállapítja.
2011. jan. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 zsuzsabazsa ***** válasza:

Ezt itt neked senki sem tudja lediagnozálni.

Okvetlen állatorvosi beavatkozás kell.

2011. jan. 24. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 zsuzsabazsa ***** válasza:

bocs:

Diagnosztizálni.

2011. jan. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!