Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Eucanuba vagy Happy Dog?

Eucanuba vagy Happy Dog?

Figyelt kérdés
A véleményetekre vagyok kiváncsi!
2011. jan. 23. 19:07
 1/8 anonim ***** válasza:
hát egyokse a legjobb minőség,de jobb mint a pedigre meg az ilyen vackok,az eukanuba állatokon kísérletezik(én nem támogatném őket)szóval én inkább a happy dogot javaslom
2011. jan. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Ninna ♥ ***** válasza:

Egy tápnak mindig az összetétele dönti el, hogy jó-e, vagy rossz esetleg. Nézzük az összetevőket.


Eukanuba Puppy & Junior Large Breed

Összetevők:

Csirke(>20%), kukorica, búza, állati zsír, halliszt, árpa, szárított cukorrépa pép, szárított egésztojás, csirkekivonat, szárított söréleszto, kálium-klorid, konyhasó, lenmag, dikálcium foszfát, DL-methionin, körömvirág kivonat.


Happy Dog Maxi Junior

Összetétel: Kukoricaliszt, szárnyashúsliszt (14 %), szárnyaszsír, marhafaggyú, töpörtyű, bárányhúsliszt (4 %), halliszt, rizsliszt, melaszszelet, májhidrolizát, almatörköly (szárított) (1 %), tojáspor, konyhasó, élesztő (szárított), káliumklorid, árpa (erjesztett) (0,2 %), tengeri alga (szárított) (0,15 %), lenmag (0,15 %), élesztő (kivonat), articsóka, pitypang, gyömbér, nyírfalevél, csalán, zsálya, koriander, rozmaring, kakukkfű, édesgyökér, kagylóhús (szárított) (0,01 %), kamilla, gyöngyvessző, medvehagyma (növényi tartalom összesen: 0,14%)


Mindkét márkát összehasonlítottuk összetevők szerint. Mondjuk azt néztük, hogy egy kölyökkorban lévő nagytestű kölyökkutyának melyik lenne a jobb. Egyértelműen az, amelyikben több a hús. És ez a Eukanuba. Ha a két táp között kéne dönteni, akkor egyértelműen a Eukanuba a jobb a másiknál.


Viszont a Eukanubánál egy nagyon picit olcsóbban van egy sokkal de sokkal jobb táp, az Acana. Vagy egy kicsit olcsóbb, vagy egy árban van vele. Nagyon jók a kutyádnak, és rengeteg húst tartalmaznak, ami nagyon jó. Én is Acanával etetek, hihetetlen jó áron, rohadt jó minőséget kapsz. Én ezt ajánlom a többi táp helyett :) Itt tudod megnézni: [link]

2011. jan. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! A kettő közül inkább az Eukanuba, bár lényegesen nem tér el az összetevőjük. Nekem az a bajom az Eukanubával, meg még a Hill's-szel is, hogy piszok drága, ahhoz képest, hogy tele van gabonával, ami a kutya számára felesleges.
2011. jan. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%

Eukanuba. Sokkal több benne hús, és az összetétele is jobb.

De ahogy az előző írta, az Acana még jobb.

2011. jan. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 MME ***** válasza:
Én most lusta vagyok megkeresni a két említett termék beltartalmi értékeit, de nekem ugyanolyannak tűnik mind a kettő. A Eukanuba táp első helyén hús van, de annak kb. 70-80 %-a víz, ezzel szemben a Happy Dognál első helyen kukorica van, de a második húsliszt. Azaz az tényleg hús, mert kivonták már belőle a vizet. Úgyhogy szerintem egyik 19, amásik egy híján húsz. Akkor már inkább a Happy Dogot válaszd, az nem lehúzás, nem kerül vagyonokba.
2011. jan. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem a Happy Dog bejött, de oda kell figyelni, mert vannak belőle a Nature Croque meg még nem tudom milyen nevű butított változatok, na azok elég rossz tápok. A sima Happy Dog Adult Maxit etettem, az nálunk teljesen jó volt.


Viszont már a második zsák Acanárál tartok, és nekünk messze nem jön be annyira, mint amennyire mindenki mondja. Én most váltáson gondolkodom, és vagy visszatérek a Happy Dogra, vagy kipróbálom a Joserát.

2011. jan. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
0%
hát a eucanuba-tól a mi kutyáink óriási nagyok lettek. van egy yorkink és körülbelül a duplájára nőtt, a másik labrador is. őket azzal etettük. valószínűleg ez az oka, pedig fajtiszták és törzskönyvesek.
2011. jan. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Én jelenleg Eucanubaval etetem a kutyusaim,mert ketten vannak!:)Egy angol bulldi és egy boxer keverék...Csak mostanában olyan sok rosszat hallok az Eucanubáról,ezért kérdeztem...
2011. jan. 23. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!