Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Németjuhász kennelt szeretnék...

Taftalino Tamás kérdése:

Németjuhász kennelt szeretnék kiváltani majd, de sajna nincs ötletelem h mi legyen a kennel neve! valami ötlet? jo hangzatos névre gondoltam, ami vicces is egy picit de azt is sugározza h majd egy nagyon komoly kennel áll a név mögött!

Figyelt kérdés
2011. jan. 24. 12:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
29%

1. A kennel az az elkerített terület, ahol az állatokat tartják. Nincs jelentősége hogy hívod.


2. A tenyészetnek is ez a neve, akár kutya vagy macsa is az. Nem a név sugározza a mögötte álló munkát, hanem fordítva. A lelkiismeretse munka teszi a nevet.

2011. jan. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Ninna ♥ ***** válasza:
28%
Milyen típusú/színű kutyákat fogsz tenyészteni? Feketét, rajzosat, ordasat, vagy milyet? Munka vagy show vonalban? Mert már a német juhászoknál is létezik mind a kettő.
2011. jan. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
28%

A német juhász tenyésztés minden csínját-bínját már a kisujjadban tudod, vagy csak annyit tudsz, hogy egy szukát és egy kant összeeresztesz, akkor már lesz szaporulat?


A a név legfontosabb számodra, akkor ez utóbbit feltételezem rólad!


Egyébként nézd meg, a német juhász mentőknél mennyi a létszám feletti kutya, te meg itt szaporítani akarsz!

Inkább saját magad áruld...

2011. jan. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Vannak már neves tenyésztők, akik a saját nevüket applikálták bele a kennelnévbe. Szerintem ez a forma egyéni és nem a kennelnévvel kell kitűnni, hanem a mögötte lévő tartalommal.
2011. jan. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Utolsóelőtti: Rád jött a szaporítózás??? Azt sem tudod milyen ember ő, miket tud a kutyákról és a nj-kről te meg szaporítózol. Gratulálok
2011. jan. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
26%
... ami bizonyára nincs...
2011. jan. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 zsuzsabazsa ***** válasza:

Bármilyen kennel nevet választhatsz, ami még szabad ill az egyesület jóváhagy. Vagyis nincs belőle még egy.

Olyan mint amikor veszel egy domain-nevet.

Ez lehet a te vezeték neved, kombinálva a helyiség névvel ahol laksz. Vagy egy kutyádról nevezed el valamilyen másik név kombinációval.

2011. jan. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 zsuzsabazsa ***** válasza:
60%

Helyesebben kiváltod a kennel nevet.

A kutyák tenyésztéséhez szaktudás kell és tapasztalat.

Meg bizonyos tőke.

2011. jan. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
10%
Már egyből szaporítanál biztos ketrecekbe zárnád a kutyáidat és minden tüzeléskor engednéd egymásra öket na eztinká bb ne!
2011. jan. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Na aki ezt feltételezi rolam h szaporulatot akarok létrehozni az nagyon téved!

elöször nézzen körül a maga háza táján aztán utána ocsároljon mást!

én csak egyszerük kérdést tettem fel h valami ötleteket várok h mi legyen majd a kennelnevem, nem azt kértem h ocsároljatok

(

tisztelet a kivételnek)))

És akitöl hasznos választ kaptam annak nagyon köszönöm a fáradságot és a választ!!!

2011. jan. 25. 11:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!