Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy 8 hetes kiskutyának is...

Egy 8 hetes kiskutyának is kell a vonaton szájkosár? Vagy szállító box?

Figyelt kérdés
Pénteken hozzuk el a 8 hetes német juhászomat a tenyésztőtől. Sajnos csak vonattal tudunk menni,de mivel az út 6 óra,ezért nem szeretném ha azt boxban,vagy szájkosárral kéne töltenie.Szólnának érte,ha csak simán az ölemben utazna?
2011. jan. 24. 15:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy 8 hetes kiskutyáért nem szólnak.
2011. jan. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem szólnak csak vigyázz a kaki pisivel meg a nem minden kutya viseli az utazást és hányhat is... remélem jól fogja tűrni sok sikert hozzá:))
2011. jan. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Hát azért ölben sem a legjobb egy vonaton ha megijed kiugrik a kezeid közül akkor aztán uzsgyi.A szájkosár sztem is baromság.
2011. jan. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Amikor Édesapámnak vettem egy kutyust én is csak vonattal tudtam elhozni. Ő is 8 hetes volt és az ölemben utazott végig. Csak egy jegyet vettem neki és nem volt semmi probléma. A kalauz is csak mosolygott,hogy milyen gyönyörű,nem szólt semmi rosszat!
2011. jan. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%
A szabályok nem tesznek különbséget kutya és kutya között, tehát alanyi alapon kell neki póráz, szájosár stb. Az már más kérdés, hogy ezt számon kérik-e vagy nem, de elvileg megtehetik. Általában nem szokták.
2011. jan. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jobban jársz, ha szerzel kölcsönbe egy szállító boxot. Jegy kell neki. Kalauza válogatja, miként áll a kutyához. A boxban nagyobb a lehetősége, hogy az úton nem fog bepiszkolni sem.
2011. jan. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%

én az első és a második kutyámat is tömegközlekedve hoztam haza. ha jófej kallert/buszsofőrt fogsz ki, akkor még jegyet se kér, de ha bunkót, akkor a szájkosarat is joga van számon kérni, akármilyen ostobaság is. én a második kutyuval jártam így, az ölemben elfért ugyan, de nem akart felengedni a sofőr... végülis sikerült elég határozottan fellépnem és elintézni a dolgot.

summa summarum, én is azt javaslom, hogy a biztonság kedvéért szerezz boxot, és készülj fel palackban vízzel, itató edénnyel (akár egy vajas doboz is megfelel, azt eldobhatod ha leszálltatok a vonatról), és rengeteg papírtörlővel, meg nájlon zacsival (abba dobhatod a koszos papírt).

2011. jan. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


Amúgy van szállítóboxom, mert már megvettük neki, csak a felnőttkori méretéhez vettük, és így kb 5ször beleférne.Ezért nem szeretném vinni a boxot,mert még túl nagy neki.

2011. jan. 24. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!