Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » EZT NÉZD MEG melyik kutyát...

EZT NÉZD MEG melyik kutyát ajánljátok? Nem tok dönteni a három kutya között és kérem a válaszolok írják meg mér azt a kutyát válasszam Basset hound Francia bulldog Mopsz

Figyelt kérdés
2011. jan. 25. 10:49
1 2
 1/14 anonim válasza:
most vettünk amerikai bulldogot:)imádjuk
2011. jan. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
én a Mopsz-ot mert az olyan cuki:D és röfög..vagyis én azt választanám.
2011. jan. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Én a 3 közül a Francia bulldogot v a Mopszot venném.

Imádom a turcsi kutyákat.

(1,5 éves Mopszi gazdija)

2011. jan. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

CSak ha más fajta nem létezne, akkor... asszem keveréket.

Nagyon nem tetszik egyik sem. De ha mindenképpen választanom kéne akkor a basset.

2011. jan. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Jelzem, hogy a francia bulldogot és a mopszot is csak lakásban lehet tartani, nem bírja a ridegen tartást. A basset houndot még azért nem ajánlanám, mert vadászeb, tehát más háziállatot nem tűr meg maga mellett, macska és egyéb kisállat nincs biztonságban mellette.

Utánaolvastam és a francia bulldog, valamint a mopsz is kijön a gyerekekkel és könyen taníthatók. Kevés mozgást is igényelnek, ami jó, ha valóban lakásba akarod.

A francia bulldog egy kicsit dominánsabb lehet más kutyákkal, ami a séták idején nem biztos, hogy jó dolog.

Szóval én a mopszot javasolnám, annak ellenére, hogy szerintem ritka ronda kutya. :D De a három közül neki van a legjobb természete.

2011. jan. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: még azt mondanám, hogy semmiképp se aszerint válassz, hogy melyik tetszik a legjobban. Figyelembe kell vennünk a kutya jellemét is, hogy ne érjen csalódás. Meg lehet találni a gazdi számára legjobbat.
2011. jan. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

az előzző válaszolónak igaza van a jellemmel kapcs.


amúgy a 3 közül én a francia bulldogra szavazok

2011. jan. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha lenne rá lehetőségem,én mindenképp a franciát venném :).Azért,mert különleges és cuki.Egyetértek a fenti kommentelőkkel,hogy azt is nézni kell,milyen a jelleme,és hogy milyen tartási körülményeket igényel.. Hát,én őt választanám.De a mopsz is cukii :)
2011. jan. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ennyi információból nehéz érveket felhozni, az előttem lévők mind csak a magukét mondták. Miért nem tudsz dönteni ?

Milyen körülmények közé viszed? A család többi tagja mit mondd?

2011. jan. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 zsuzsabazsa ***** válasza:
A basset elég nehézkessé válik ha felnő. A másik kettő mozgékonyabb. A te vérmérsékletednek megfelelőt.
2011. jan. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!