Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Labradornak milyen jelemzői...

A Labradornak milyen jelemzői vannak?

Figyelt kérdés
Egy panel lakásban élek.A terasz 40 négyzetméter.A kutyust ott tartanám.4-en vagyunk a családban. A legfiattalabb 6 éves.A kutya nem bántja?egyátalán milyen tulajdonság vall erre a fajtára?Jól éreznmé magát a teraszon?Persze sétálni is vinnénk napi 3-szor.De mégsem kínozni szeretném hanem szerető otthaont adni neki.
2011. jan. 25. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem érzi jól magát ... egy az a labradot nem szabad a családi életből kiközösíteni. Majd áll az teraszajtóben és néz befele, hogy "engem meg kinthagytatok". Nagyon megsinyli a lelkük ha nem lehetnek a gazdival.

A labrador ráadásul elég hiperaktiv ... 3 laza sétával nem hiszem hogy sikerül lefárasztani ha egész nap be van zárva.

2011. jan. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Értem akkor szerinted melyik fajta lenne számomra előnyös?

Okos,szép kutyust szeretnék.Nem igazán tetszenek az ölebek.Persze ők is biztos szeretetre méltóak.

2011. jan. 25. 17:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Neki nem lenne jó,válassz inkább más fajtát.
2011. jan. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Valóban , mint az előttem írók is kifejtették nem ajánlott, de ha mindeképpen nem yorkshire méretű kutyát szeretnél, akkor se tartsd kint.
2011. jan. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Barátságos, gyerekszerető, de ennél azért nagyobb terület kell neki!
2011. jan. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Westie!:) Szerintem megérné utánanézned. Igaz, nem nagy termetű, de nagyon szereti a gyerekeket és rengeteget lehet vele játszani. És nagyon gyorsan tanul.
2011. jan. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyik kutya se érzi jól magát egy teraszon.
2011. jan. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!