Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet tartani border colliet,...

Lehet tartani border colliet, úgy, hogy már van egy nyuszim?

Figyelt kérdés
Már 5 éve vágyok egy border colliera, de amég nem fejeztem be tanulmányaimat úgy gondoltam nincs elég időm rá! Akkor inkább vettem egy nyuszit. De most már elköteleztem magam, és úgy tervezem, hogy nyár eleje körül, valamelyik tenyésztőtől elhozok egy kant vagy szukát. Melyiket ajánljátok?
2011. jan. 25. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
szuka
2011. jan. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A szuka szerintem kevésbé dominánsabb, mint egy kan, bár ez változó. Hogy ha nem tenyészállat lesz, a legjobb, ha ivartalaníttatod.

És tarthatod nyuszival, csak kölyökként szoktasd hozzá.

Csak akkor vállalj kutyát, ha megfelelően tudod majd tanítani, etetni, állatorvost fizetni stb. Első kutya?

2011. jan. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ismerős, nagyon szelíd, jólnevelt és nem agresszív kutyából kiindulva... nos... maradjunk annyiban, hogy a macskák már elkerülik a kertet. :S Nem egy életbiztosítás, még ha összeneveled is őket, ne nagyon hagyd felügyelet nélkül egy helyiségben őket jó darabig. :D
2011. jan. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Ninna ♥ ***** válasza:
100%
A border collie terelőkutya, ő nem fogja bántani a nyuszit, max. betereli a ketrecbe :) Egyébként nekem kanom van, de én is inkább a szukát ajánlom. Ivartalanítsd, és akkor kevesebb problémád lesz vele. Alapból is a szukák kevésbé dominánsak, sokkal könnyebben taníthatóbbak. De az első dolgod legyen a legelső tüzelése után, hogy IVARTALANÍTTATOD!
2011. jan. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
első kutyám
2011. jan. 25. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!