Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amit a TV-be mutatnak biztos...

Amit a TV-be mutatnak biztos bevált módszer a kutya nevelésben?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy van akinél igen, van akinél nem, de pl Cesar? Meg Victoria? Ezek tényleg jók, vagy csak azért, mert ezeknek van saját sorozatuk?

Mert valami olyat hallottam Ő Cesar csak valami kutya kozmetikus volt.

Akkor hogy jutottak el ide? Tényleg olyan jók, ahogy mutatják? Mert a műsorban olyat még nem láttam, hogy feladnák, vagy nem vállalnák el. Ami azt jelenti biztos van ilyen, csak nem akarják mutatni a kudarcot.


2011. jan. 25. 19:39
 1/4 Ninna ♥ ***** válasza:
Én sosem ezek a módszerek alapján dolgoztam, de minden nap megnézem Caesar Millan műsorát, néha még én is új dolgot tanulok. Nem tudom, ezt ha egy viszonylag laikus, tapasztalatlan gazdi elkezdi használni, mennyire segít, de nem mond hülyeséget egyik sem. Victoriát ritkán szoktam megnézni, de nekem ő már kevésbé szimpi, mint Caesar. Tanácsokat, ötleteket én is szoktam belőle csípni, de az alapvető kiképzési módhoz nem sok tanácsot, jót tud mondani. Az ő módszere inkább a mindenféle módszerekből elcsípett egy-két fogás, szóval ez a keverék módszer. :)
2011. jan. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Cesar csak két esetben adta fel tehát ő bevallja az ilyet.É az ő módszere alapján nevelem a kutyámat és nagyon szuper kutya.
2011. jan. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 zsuzsabazsa ***** válasza:

A Cesar-nak érzéke is van hozzá, ami belülről jön.

Meg persze tanulta is.

Mert hiába tanulja valaki a kutyatudományt(kynológia)ha a gyakorlatban nincs hozzá érzéke.

2011. jan. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 capsread ***** válasza:

Cesar tényleg kutyakozmetikusként kezdte, sőt, angolul sem beszélt és illegális bevándorló volt Amerikában. De ettől még a kutyákhoz ért. Aztán hip-hop felfedezték, hogy milyen remekül ért a kutyákhoz, és így jutott el odáig.

Persze, hogy van kudarc. Vannak nevelhetetlen kutyák, szerencsére kevesebb, mint az átlag gondolná. Mondjuk ötezerből kettő. Na jó, talán három. Ezt a hármat mondjuk senki nem tudja megnevelni. Na bumm. Akkor senki nem ért a kutyákhoz? :D

Az ő módszereik több kutyánál is működtek, ergo beváltnak mondhatjuk őket.

2011. jan. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!