Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorki fiu vagy lány? Szelíd?...

Yorki fiu vagy lány? Szelíd? Való panelba?

Figyelt kérdés
2011. jan. 26. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
szerintem panelba ideális, méretéből adódóan, és minden kutya olyan, amilyennek nevelik... ha nem egy ideggyenge kiskutyát sikerül kifogni szaporítótól, akkor megfelelő neveléssel tündéri kiskutya válhat belőle... de attól még hogy pici, ugyanúgy kutya, mint egy nagyobb méretű, ugyanazok az igényei is! séta, szocializáció, foglalkozás, tanítás, játék...
2011. jan. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Való panelba, tipikus szobakutya, ám mozgást igényeli, ezért naponta többször kell sétáltatni vinni és foglakozni vele (játszani, fésülgetni, ápolgatni, szeretgetni stb)

Mivel terrier kicsit nehezebben nevelhető, mert makacs, de a szukák általában "kezesebbek" és jobban taníthatóak, mint a kanok. Ha ivartalanítod szép hosszú egészséges élete lesz, és vérezni sem fog.

A kan kutya ellenben jelölget, arra számítanod kell. Ivartalanítást nála is javaslom.

2011. jan. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
egy normálisan nevelt kan kutya, nem fogja összevizelni a lakást.. nekem négy éves ivaros kanom van, (szobakuty) és egyszer nem jutott még eszébe se, hogy megjelöljön bármit a lakásba.. nevelés kérdése ez is sztem!
2011. jan. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Először is, tenyésztőtől vedd!

A yorki az egy terrier, "kicsi a bors de erős!".

Amúgy a szuka kevésbé dominánsabb, de akármelyiket választod(kan, szuka), ha nem lesz tenyészkutya, ivartalaníttasd!!

2011. jan. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja és jó panelba, ha jó hosszú sétákat teszel vele, többször. Én a havanese-met úgy fárasztom le, hogy én görkorizok, ő fut utánam, de más kutyák közé is viszem játszani a labdájával, utánuk rohan mint az őrült :)
2011. jan. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!