Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyáitok mit szoktak...

A kutyáitok mit szoktak "színészkedni"?

Figyelt kérdés
Az enyém pl. ha kinn vagyok az udvaron, eljátssza, h utálja a macskánkat, mindig kiűzi az udvarból, ahogy felbukkan. Az ablakból meg midig látom, h bújnak egymáshoz stb. :D
2011. jan. 26. 19:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha valamiért rászólok, vagy épp nincs időm vele játszani, akkor befekszik a helyére, és néz, akárhová megyek, de csak a szemével. Olyan, mintha arra gondolna, hogy Teee, nem látod, hogy megsértettél?! :D Vagy, a helyére fekszik, befordul a fal felé, és hiába szólok neki, alkalmi süket lesz. Kb 2-3 percig, aztán jön utánam.
2011. jan. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ohh de még mennyire tud színészkedni :DD

Ebben nagyon tehetséges.

Pl mikor tudja,hogy most tanulni fogunk és már fáradt akkor bicegve jön oda hozzám :)

Vagy ,mikor teszem mi a kajáját akkor elfordul és bemegy a házába és az ajtót nem csukom be már ott van a kajánál.

Még nagyon sok minden van,de nem jut eszembe több... :/

2011. jan. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
:D a kan kutyám a mióta van egy másik mindig eljátssza hogy ő neki van valami baja a másikkal holott mikor egyedül hagyom őket hajj de jól elvannak:D múltkor direkt felvettem videóra:D
2011. jan. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
az enyém például múltkor eljátszott h fáj a lába
2011. jan. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az enyém karomvágáskor azt csinálja, mintha ölném. Még hozzá sem értem a karomvágóval, csak közelítem a mancsához, már akkor ordít. :D

A másik kedvencem, mikor kimegyek a szobából, azonnal felugrik a kanapéra, de azt már ő nem tudja, hogy én ezt hallom. :D Ha meg visszamegyek a szobába, azonnal leugrik és úgy tesz, mintha nem lett volna ott. :D

2011. jan. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

én néha azt is észreveszem, h mikor megyek haza gyalog, a kutyi még nem lát engem, de én látom, hogy az udvarban szaladgál. Mire kb 10 mp múlva hazaérek, ő "mélyen alszik", alig akarja észrevenni, h megjöttem, aztán úgy nyújtózkodik, mintha már fél napja aludt volna. :D


Jaaj, a ti kutyáitok is édesek, imádom mindet! :D

2011. jan. 26. 20:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én kutyám ha rosszat csinál és rá szólunk akkor úgy tesz mintha nem csinált volna rosszat. Például az egyik nap egy műanyag tállal elkezdett játszani és mikor apum rá szólt úgy tett mintha csak enne belőle :)
2011. jan. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!