Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ivartalanítás után sír, mit...

Ivartalanítás után sír, mit csináljak?

Figyelt kérdés
2,5 órája hoztam haza a 2 éves kan kutyámat az állatorvostól. Azóta sír. Dokit hívtam, azt mondta h hiszti inkább, mert a fájdalomcsillapitók amikett kapott kb reggelig hatnak. Utána kaptunk még 6 napra elegendőt. Mennyi idő míg jobban lesz? Holnap szabin vagyok, de pénteken 1 edül lesz. Tanácsok ???
2011. jan. 26. 19:13
 1/10 anonim ***** válasza:
15%
Én is sírnék,ha kiheréltek volna...
2011. jan. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

még benne van az altató. Pár nap és újra a régi lesz. Különböző a kutyák fájdalom küszöbe. Az enyémnek térdszalagot tettek be, megpiszkálták az ízületet és egy hangja nem volt sosem. Egy darab gyógyszert nem kapott , csak amit a dokinál adtak aznap.

Túl lesz rajta. Gallérod van?

2011. jan. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
24%

Első, Te igen, de egy kutyának nem lenne szabad.

Amúgy egy szóval sem írta a kérdező, hogy kan kutyáról van szó.

2011. jan. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyelöre valószinüleg félig az altató hatása alatt van még, de ez nem igazi sírás, csak olyan féléber/félalvós állapot.

A mienk (meg akiket hallottam ismerösöknél), másnapra már majdnem olyan volt, mint szokott, csak kicsit óvatosabban mozgott, harmadnapra meg már el is felejtette. A fájdalomcsillapítót add úgy, ahogy az orvos mondta, akor nem lesz vele semmi baj.

2011. jan. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szellő lány :

de, bizony, írta:))

2011. jan. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
De igen, írta, h kan kutya...
2011. jan. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Most egy kicsit elaludt szerencsére. Gallért kaptunk, ráadtuk, mindennek nekimegy. De sajnos kötelező. Igen, kan kutyus! Remélem én is h holnapra már jobban lesz! :)
2011. jan. 26. 19:30
 8/10 anonim ***** válasza:
Minden oké lesz,holnapra az altató is kimegy belőle.A gallért megszokja ám majd ne aggódj!
2011. jan. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
56%

Bocsánat, nem láttam, hogy írtad, hogy kan kutya.

Ők általában nehezebben viselik ezt a néhány napot. Nincsen ismerősöd, akinek van bioptron lámpája?

Felgyorsítaná a sebgyógyulást.

2011. jan. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs ilyen ismerősöm, de mára sztem kialudta az altatót és már egész jól van :)
2011. jan. 27. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!