Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám miért csinálja ezt?...

A kutyám miért csinálja ezt? Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
kiskorában gilisztás, bolhás meg sörke volt benne.. úgy hoztam el a helyről, mert ha nem hozom el megölték volna őt és a testvéreit..:S és nagyon nehezen kikezeltem és most hasonló tüneteket produkál. a nélkül, hogy bolhás lenne, meg lenne a szőrében sörke.. mit tegyek?
2011. jan. 27. 12:11
 1/4 zsuzsabazsa ***** válasza:

Milyen tüneteket produkál?

Vakaródzik vagy a seggén csúszkál.

Azt is irdd le.

2011. jan. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én csak azt tudom javasolni, hogy vidd el állatorvoshoz:)
2011. jan. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 zsuzsabazsa ***** válasza:

Ha vakaródzik akkor valószínű, hogy ismét bolhás lett.

Akkor bolhairtószerekkel kell bolhátlanítani és a fekhelyét is.

Ha meg szánkázik a földön akkor valóban lehet giliszta is.

Szintén gilisztahajtó szerekkel lehet féregmentesíteni.

2011. jan. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én kutyám, amikor veszettül vakarózott,rágta a derekát, amennyire csak hátra tudott hajolni, és a derékvonalát, ha vakartam neki berángott és vagy mozgatta a lábát, vagy teljesen elernyedt a hátsó kettő még a gyenge érintéstől is, na akkor bűzmirigy gyulladása volt. Kétszer kellet vinni, a doki benyúlt a sejhajába, és kinyomkodta neki a túltelítődött mirigyet, a panaszok meg elmúltak!
2011. jan. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!