Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a baja a kutyámnak ha...

Mi a baja a kutyámnak ha tegnap gazat hányt és ma reggel is hányt?

Figyelt kérdés
egyébként vidám jó kedvű most is és eszik is rendesen
2011. jan. 27. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:
74%

Micsodát? Gazat?

Amúgy a kutyáknál nem szokatlan, ha egyszer-egszer hánynak. Ha más tünet nincs és abbamarad a hányás is, akkor nem kell neki nagy jelentőséget tulajdonítani.

2011. jan. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%

Mit hányt?

Nem tudom ott mennyi hó van,egyáltatlán kertesben laktok e,vagy sétáltatás közben evett valahol füvet.Ha füvet hányta ki az nem baj,kifejezetten kell,hogy egyen füvet.

2011. jan. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Ninna ♥ ***** válasza:
Valószínű valami gyomorrontása van, és azért eszi a gazt, illetve a füvet. Az, hogy egyszer-egyszer hány, az még nem aggodalmas ok semmire, de viszont ha már tegnap este is és ma reggel is.. én elvinném dokihoz a helyedben. És ameddig nem tudod esetleg elvinni, csak rizst kapjon egy kicsi csirkehússal, de ne sokkal, a rizsen legyen a hangsúly. Diétáztasd, és mutasd meg a dokinak.
2011. jan. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az attól függ hogy mit hányik,olykor olykor előfordulhat a hányás.Baj akkor van,ha olyan fehér,vagy sárgás habot hányik,de ha továbbra sem múlik el neki,bármit is hányik,én vinném orvoshoz.
2011. jan. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!