Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék kihozni az Illatos...

Catz kérdése:

Szeretnék kihozni az Illatos útról egy kutyust. Szerintetek mekkora ez a lányka? Pl. Spániel v vizsla méretű, esetleg köztes?

Figyelt kérdés

Itt van egy link hozzá:

[link]


Köszönöm mindenkinek!


2011. jan. 27. 14:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Nagyon aranyos kutyus. Közepes méretnek írják, szóval úgy a spanci és a vizsla közé saccolom. De jó, hogy megmented! Minden jót a közös életetekhez!

(mi iszapos kutyust fogadtunk örökbe)

2011. jan. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Jaj, hát ez egy tünemény kutyus! Közepest írnak, úgyhogy szerintem a spánielnél vmivel nagyobb lehet. De semmiképp sem vizsla méretű.
2011. jan. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Szerintem is kb akkora mint egy spániel. Rendes dolgog, hogy megmentitek, sok szerencsét az új közös életetekhez. :)))
2011. jan. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Szerintem meg inkább vizsla méretű :)
2011. jan. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Tényleg rettentő helyes! :) TE pedig nagyon jófej vagy!!!

Szerintem elég nyurga, ebből azt gondolom, hogy a spánielnél talán kicsit magasabb.

2011. jan. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Szerintem is kb Vizsla méretű lehet, olyan 18-20 kg.
2011. jan. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 tetris ***** válasza:

Nagyon aranyos kutyus!! Látszik tekintetén, hogy értelmes, nyugodt állat lehet. Sztem kisebb lehet, mint egy vizsla, de nagyobb, mint egy spániel. A kettő között lehet valahol.

Nagyon rendes tőletek, hogy örökbe fogadjátok ezt az árva kutyut. Minden kutyabarát nevében szívből köszönöm!!!

2011. jan. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Én a spani vizsla közé tenném. Nagyon aranyos, az a fekete orra, és sötét szeme, olyan kis ártatlanul néz.
2011. jan. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Jaj hát ő irtó édes :) Annyira kis értelmesen néz! Szerintem is nagyobb mint egy spániel, de a vizslánál kisebb. Nagyon-nagyon rendes vagy hogy örökbe fogadod! :) Bizos hálás lesz érte! ;) Sok szerencsét!
2011. jan. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Mielött befogadnád tudnod kell, hogy 02.01 éjfélig nem adhatják ki senkinek csak a gazdájának, ha azt az oltási könyvel tudja igazolni.

Tehát 02.02- án viheted el. Mielött elemnnétek érte, érdemes rátelefonálni, elötte egy nappal vagy aznap délelött, hogy bent van e még.

Telefonba mindenképpen kérni fogják a kenelszámot, ( 091B ) de itt van minden az oldalon.


[link]


Minden jót!

2011. jan. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!