Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A mopsz szoba-vagy kinti kutya?

A mopsz szoba-vagy kinti kutya?

Figyelt kérdés
2011. jan. 27. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Inkább szoba kutya..Nehezen bírja a hideget..
2011. jan. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Bruhaha, na most elképzeltem a mopszot az udvaron, sé jót nevettem... :)
2011. jan. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
egyértelműen benti :) egy ilyen kici kutyát kint tartani kínzás,meg az orruk miatt sem ajánlatos :D
2011. jan. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Ninna ♥ ***** válasza:
100%
Természetesen szobakutya, mint ahogy a többi társai. És nem csak a méretén múlik az, hogy csak lakásban tartható.. a mopsznak pl. a szőre is rövid.
2011. jan. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Társasági kutyának tenyésztették ki, egyáltalán nem való kintre.
2011. jan. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyértelműen benti. Persze sétálni kell neki is, de a rövid orra miatt hamar megfázik, mert a beszívott levegő nem nagyon érkezik felmelegedni.
2011. jan. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem mert nekem van egy 8 hónapos mopszom nagyon imádom, kint is van meg bent is mert ha akar ki mehet ha akar bent van de ha kinyitom az ajtót egyszere kimegy, ezért én úgy veszem észre hogy kint jobban szeret lenni mint bent! Persz este mindig bent van... Tehát nem lesz neki baja ha közbe kint van?
2011. jan. 27. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!