Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan érhetném el? (Kérdésed...

Hogyan érhetném el? (Kérdésed túl rövid, magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Van a közelben egy állatorvosi rendelő. Minden vágyam hogy állatorvos legyek, de még csak 12 vagyok. Nagyon sok állatorvosos könyvet olvasok, és mindent megkérdezek amit tudni szeretnék. Még most tanulok, tanulok, egyenlőre csak segédkezni szeretnék. Hallottam már olyanokról, akik bejárnak segíteni(kiskorúak) az állatorvosoknak. Én is szeretnék, de mit kell tennem ez érdekében? Köszönöm
2011. jan. 27. 17:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Elmész a rendelőbe és beszélsz az orvossal. Ha ő nem, akkor máshova.
2011. jan. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Ninna ♥ ***** válasza:
Igen, bemész az állatorvoshoz, elmondod mi szeretnél lenni, és megkérdezed, van-e ilyenre lehetőség. Azt is mondd el, hogy komolyak a szándékaid, jól tanulsz, az állatorvosi egyetemre szeretnél menni továbbtanulni, és sok állatorvosos állatokkal foglalkozó könyveket olvasol, szóval nem csak hobbi állatkedvelő vagy, hanem komoly elhatározásod az állatorvosként továbbtanulás. Ez általában pozitív dolgokat jelent, és szerintem ha van rá lehetőség, akkor még örülni is fog, hogy segíthet a komoly céljaidon, és nem csak azért segíthetsz mert szeretsz segíteni az állatokon. Az is persze nagy dolog és becsülendő, de az, hogy komoly céljaid vannak, az már igenis kitűnő és érdemleges. Az ilyen fiatalokat igenis támogatni kéne.. én sajnos sosem voltam olyan jó tanuló, hogy állatorvos lehessek :(
2011. jan. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. Igen, elég komoly a célom, 5 éves korom óta állatorvos szeretnék lenni :)

Megfogadom a tanácsot, majd valamelyik nap bemegyek, remélem örülni fognak az ajánlatnak, ha kell takarítoik is, csak ott lehessek és figyelhessem hogy hogyan és mit csinálnak :D

2011. jan. 27. 19:23
 4/9 A kérdező kommentje:
Egyébként csak 3-an vannak és hétfőtől szombatig dolgoznak, úgyhogy hátha jól jön a segítség. Szerintetek ha esetleg elfogadnák az ajánlatot, milyen feladatot kapok?
2011. jan. 28. 16:13
 5/9 Ninna ♥ ***** válasza:
Hát valószínű fő dolgod lesz a takarítás. Minden kutya után az vizsgálóasztal lefertőtlenítése, és ha valamelyik kutyus elvégzi a kisebb-nagyobb dolgait a váróban, azt is intézned kell. Ezeket biztosan, legalábbis nálunk az állatorvosi segédek mindig ezeket csinálják. Valamint szerintem ha gázosabb a kutya, segíthetsz lefogni, esetleg később, amikor már egyetemen tanulsz, és még mindig ott vagy, akkor diagnosztizálni is segíthetsz. A mi állatorvosi rendelőnkben, ahova mostanában járok a kutyámmal, ott a segédek sokszor a gazdikban szokták tartani a lelket, az erőt :)
2011. jan. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) És ott kiskorúak a segédek?
2011. jan. 30. 15:50
 7/9 Ninna ♥ ***** válasza:
Hát nem, ők az Állatorvosi Egyetemen tanulnak, és segédként, tanulásra vannak itt, de nem az egyetem szervezésében, hanem saját magukéban.
2011. jan. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 zsuzsabazsa ***** válasza:
A tanulmányi eredményeidtől is függ majd, hogy felvesznek e az állatorvosira.
2011. jan. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 zsuzsabazsa ***** válasza:
Ha lebratyizol az állatorvossal és sűrűn odajársz akkor ott is segédkezhetsz neki kisebb dolgokban.
2011. jan. 31. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!