Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyaeledelt jobb:Kenne...

Melyik kutyaeledelt jobb:Kennels fauvorite, Trainer, Chudleys?

Figyelt kérdés
Ha van tapasztalatotok arra is kiváncsi lennék.
2011. jan. 27. 19:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
47%
Chudleys-et talán már néhányszor vettem a kutyának, ugyanúgy ette, mint a Darlingot (általában azt adunk neki), szóval én ajánlom a Chudleyst.
2011. jan. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Én a minőségére lennék kíváncsi,az,hogy eszi a kutya még nem jelent semmit.Én idáig Acanát vettem,és az helyett szeretnék valamit.De azért köszönöm a válaszod.
2011. jan. 27. 19:44
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Csak a Kennel's fovourite-et ismerem ezek közül, én is Acana után adtam a kutyámnak belőle pár kilót, sokkal jobb lett a széklete és a szőre, mint az Acanától.
2011. jan. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Etetni a Trainer Fitnessel etettem. Hááát, nem volt rossz, de etettem jobbal is. Most ezt a tápot nézegetem, összetételre nagyon tetszik és az ára is jó:


[link]

2011. jan. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Ezt én is nézegettem csak a burgonyát nem igazán értem mért tettek bele.Elvileg az tiltólistán van a kutyáknak nem tesz jót.
2011. jan. 27. 20:48
 6/21 anonim ***** válasza:
Tévedés, feldolgozva sokkal jobb, mint más általánosan használt szénhidrát forrás. Én is Acanát etettem régen. És a kedvencem tőlük még mindig egy régi táp, a lazacos (már megszűnt, sajnos) amiben ez volt a szénhidrát forrás. Salmon&Potato volt a neve.
2011. jan. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

A Trainerrel és a Chudley'sszel van tapasztalatunk:


Trainert kapott a tenyésztőnél és utána egy hónapig. Én magasnak ítéltem a fehérjetartalmát, ezért váltottunk.

Chudley's Junioron nőtt fel, majd Working Mixet kapott. Nagyon jó volt.

Szüleim a labijukat most is ezzel etetik és nagyon kiadós, és jó kondiban van tőle a kutya.

2011. jan. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Most nézem, hogy van egy különleges rendelési lehetőség, a Cash&Carry, amiben az ár a 15 kilós zsákra 8785 ft, gyakorlatilag olyan áron kaphatod meg, mint a 30 kilós csomagot. Igaz, van némi feltétele:


[link]

2011. jan. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 zeusz4 ***** válasza:
50%
Dog chou nagyon jó!
2011. jan. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Köszi a választ de én a fent említettekre lennék kíváncsi.
2011. jan. 29. 18:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!