Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a tápról? (összetevők lent)

Figyelt kérdés
Összetétel: hús és állati származékok (min. 12% marha és min. 12% csirke), gabona (min 4% rizs), zöldség származékok, zöldségek (min. 4% borsó és min.0,5% répa, min. 0,5% paradicsom, min. 0,5% brokkoli), olajok és zsírok, magok, ásványi anyagok, élesztő, gyümölcsök (min. 0,5% alma). Beltartalom: Nyersfehérje 25 % Nyerszsír 12 % Nyershamu 6,5 % Nyersrost 3 % Kalcium 1,4 % Foszfor 1 % Nátrium 0,4 % A-vitamin 12.000 NE / kg D3-vitamin 1.100 NE / kg E-vitamin 120 mg / kg
2011. jan. 27. 22:43
 1/10 Roger Smith ***** válasza:
100%

Jöhet! Én megenném!

Jobb dolgok vannak benne mint egy májkrémbe!

2011. jan. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
a fehérjét keveslem, de amúgy nem tűnik rossznak.
2011. jan. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi ennek a tápnak a neve?
2011. jan. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Bento happy life adult.


Kilója kb. 620Ft, szóval elég jó árban van szerintem.

2011. jan. 28. 11:45
 5/10 anonim ***** válasza:

-Hús és állati származékok,összesen ugye 24%.Csak épp azt hallgatják el elegánsan,hogy ebből mennyi pontosan a hús és mennyi a vágóhyídi szemét.

-Gabona,minimum 4% rizs:ebből csak az nem derül ki,hogy valójában pontosan mennyi gabona van benne,a 4% a gabonákból a rizs aránya,a többi olcsó kukorica vagy búza,nem kell a kutyának.

-zöldségszármzékok:olcsó hulladékanyag,a zöldségek emberi fogyasztásra alkalmatlan részei,mint pl.szár,levelek,héj.

-olajok és zsírok:általában vagy már elhasznált sütőzsíradék,vagy gyenge minőségű ipari zsír.

Összegezve a dolgot,én nem venném meg.

2011. jan. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Szerintem egyértelmű, hogy a gabona 4% rizst jelent és nem azt, hogy a gabonából 4% rizs van és xy % másfajta gabona...


Azt pedig te sem gondolhatod komolyan, hogy a kutyatápokba emberi fogyasztásra alkalmas színhúsokat használnak fel...Mindegyikben vágóhídi melléktermék van.

2011. jan. 28. 13:07
 7/10 anonim ***** válasza:

Én ezzel a táppal etetek, meg vagyok vele elégedve. Nagyon szereti a kutyám. Szerintem a beltartalma is megfelelő, nem kell hogy pl. 70% hús legyen benne, régen a kutyák biztos nem prémium tápokon nőttek fel.

Reggel kap belőle, este meg kacsa far-hátat.

15 kg-os kiszerelést 7500 Ft-ért vettem, teljesen megéri.

2011. jan. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Póbáld már értelmezni!

Nem 4 % gabona van benne összesen,ami mind rizs,hanemaz ÖSSZES gabona 4%-a rizs.

Egy másik kérdésnél linkelt be valaki egy oldalt,ahol pont ilyen félreértelmezhetően leírt átverésekről van szó.

2011. jan. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Kár, hogy nem tudsz szöveget értelmezni...

A zárójel ebben az esetben olyan mintha kettőspont lenne. Leírja átfogóbban az összetevőket és utána, a zárójelben, hogy pontosan miből is származik a gabona vagy a hús vagy a zöldségek. Pl. zöldségek mellett ott van, hogy ez x % paradicsomot, y % brokkolit jelent. Ugyanez az előzőknél.



Nem tudom miért olyan nehéz elhinni, hogy nincs benne kukorica...

2011. jan. 28. 16:44
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerinted akkor miért nem úgy írják simán,hogy "rizs 4%",mint minden normális tápnál?

Hogy miért nem hiszem el,hogy nincs benne kukorica?Nagyon egyszerű:mindben van ebben az árkategóriában azon egyszerű okból,hogy jóval olcsóbb,mint a rizs.

És én köszönöm,de nem etetek vágóhídi szemetet sem a kutyámmal.Voltam ugyanis vágóhídakon,láttam egyet-mást.

Amit most kutyatápokba tesznek "melléktermék"becenéven,annak a megsemmisítéséért a vágóhídak súlyos pénzeket fizettek,ugyanis veszélyes hulladéknak minősül(ennek fogalmát megtalálod itt a neten,a Google a barátod).A húsipari cégeknek aranybánya a sok olcsó kutyatáp,nemcsak hogy megspórolják a megsemmisítés költségét,de még fizetnek is nekik érte a szemétért.

2011. jan. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!