Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 1. kutyának francia bulldogot?

Külföldi kérdése:

1. kutyának francia bulldogot?

Figyelt kérdés
2011. jan. 29. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:
ne hagyd, h atvegye a vezeto szerepet, es akkor minden szupi lesz. nagyon edesek, ragaszkodok.
2011. jan. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én csak ajánlani tudom. Az első saját kutyám francia bulldog volt (mellette voltak más kutyáink is, de velük nem én foglalkoztam).

Azóta a fajta szerelmese vagyok. Imádnivalóak, csomót lehet rajtuk nevetni, nagyon jófej kutyák. Azt azért hozzáteszem, hogy az elején minden kiskutyával nehéz, ők is rosszalkodnak, megrághatnak dolgokat stb.

Ja és nagyon energikusak tudnak lenni, akkor is ha sokan nem nézik ki belőlük.

2011. jan. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nekem is francia bulldog az első kutyám.Nagyon szeretni való, hízelgő,bár horkolni szokott de ez minket nem zavar.Kint szokott lenni de mostanában elég sokat vann benn.A legérdekesebb dolog hogy senki nem tanította a szobatisztaságra mégse pisil be a házba.Szerintem a világ legédesebb kutyája:)))))))))))))))
2011. jan. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja igen és egy fontos dolog még!A francia bulldogok 90%-a császármetszéssel szül,szóval ha szuka kutyát választanál ne hagyd hogy összekerüljön egy hímmel!
2011. jan. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

A legédesebb kutya a világon.

Rossz tulajdonságai: mikor alszik nagyon tud horkolni, röfög-böfög-pukizik egész nap. Én 3 év után is ugyanúgy rögöhök rajta ilyenkor. Okosak, tanulékonyak, viszont nagyon makacs kutyák. Ha rászólsz, tudja hogy rosszat csinál, de néha ha ahhoz támad kedve folytatja a csínytevést és nem igazán érdekli, hogy mit mondasz neki -kivéve ha kajával motiválod, mindig van nálad jutifali, mert életük a zabálás. Nagyon kell még figyelni arra, hogy megfelelő helyről vásárold. Én az enyémet utolsóként vettem meg az alomból, hófehér és ebből adódóan nagyon érzékeny. (A csíkosak, foltosak strapabíróbbak). Nagyon gyakoriak náluk az allergiák, az enyém pl hypoallergén tápot eszik 1700ft/kg :s mert csirkeérzékeny. Ha felzabál vmit az útról, már másnap begyullad a füle, gennyesedik a szeme, vakarózik, sebek jelennek meg a mancsán. Gyakran kell velük állatorvoshoz rohangászni, ha nem jó alomból veszel. Mindemellett eszméletlenül ragaszkodóak, szeretetre éhesek, barátságosak, szociálisak, és játékosak. Imádini való fajta.

2011. febr. 10. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Aksika válasza:
CSAK NE LÉPCSŐZTESD ÉS UGRÁLTASD LE FEL A KANAPÉRA STB,MERT A MŰTÉT HA TÖNKRE MEGY A GERINCE 100.000 FORINT.
2011. ápr. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!