Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 1 hétre elmegyünk nyáron mi...

1 hétre elmegyünk nyáron mi legyen az állatokkal?

Figyelt kérdés
Nyáron megyünk 1 hétre Horvátországba. És van egy Bichon Havanese kutyám, és egy Maine Coon cicám. senkire nem tudjuk őket bízni, azon gondolkodtunk, hogy állat panzióba rakjuk őket ez mennyire jó ötlet, és ha már panzió akkor tudtok valahol egyet fehérváron?
2011. jan. 30. 11:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Én panzióba adnám őket ha tényleg senki nem tudja addig gondozni.
2011. jan. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miert nem kertek/fizettek meg valakit, hogy vigyazzon rajuk, akar a sajat lakasotokban? (valakinek ugyis gondoskodnia kell a posta uriteserol, csak hogy ne latszodjon hogy nincs othon senki...)
2011. jan. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha nincs tényleg SEMMMMMI más akkor panzióba adnám őket,de akkor már inkább vinném őket magammal.

Amúgy jól válogasd meg a panziókat,ne dőlj be mindennek amit mondanak,meg én felkeresnék pár embert akiknek van tapasztalata az adott panzióval és kérdeznék tőle egy-két dolgot..

2011. jan. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,ikerházban lakunk a másikban a mamámék vannak de ők nagyon utálják a kutyánka és múltkor is rájuk bíztuk és elszökött a kutyus. lehet, hogy akkor a panziónál maradunk
2011. jan. 30. 12:30
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

nem megbántani akarlak félre ne értsd de én amikor kutyát vettem magamhoz akkor előtte mindenre felkészültem mi lesz ha nyaralni megyünk mi lesz ha kórházba kerülök stb...

tavaly úgy mentünk el nyaralni kutyákkal h vittük magunkkal igaz nem 5 csillagos panzióba mert oda nem engedik be hanem lakókocsival és ez volt életem legszebb nyaralása a kutyákkal úszni a tengerbe hmm nincs is jobb :)

én nem tudnám otthon hagyni a kutyusomat :) (L)

a cicust meg bízd a mamádra ő nem fog szív görcsöt kapni és nem fog minden áldott éjjel vonyítani utánad én átgondolnám a helyedbe

2011. jan. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem bántottál meg. Csak az a baj, hogy apum nem engedi a kutyát az autóba pedig elég kistestű kutya. Én is javasoltam, hogy vigyük magunkal de azt mondta, hogy a kutya nem lehet az autóba:(
2011. jan. 30. 12:40
 7/8 anonim ***** válasza:

én meg a helyedben megfűzném apámat, bárhogy! Nem szívesen vagyok a kutyám nélkül, mert kutyinak a gazdinál a helye, és nekem is hiányzik. Bár szoktatom másokhoz is, pont emiatt, ha le kell lépnem nélküle!

Olyan ismerősöd nincs véletlen, akinek kutyája van és jól elvan a tieddel az övé, az lenne a legjobb ha más nincs!!!!

2011. jan. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én a 60 kilós kutyámat is viszem mindenhova nyaralni. Az autó tiszta szutyok, de nem érdekel, az csak egy autó. Eleinte még gyakrabban takarítottam, de amint beszáll a kutya egy kiadós esős-sáros séta után, olyan, mintha 1 éve nem lett volna kitakarítva.
2011. jan. 31. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!