Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a wildeyer...

Mi a véleményetek a wildeyer kennelről? Megvegyem innét majd a leendő második ilyen fajtájú kutyámat?

Figyelt kérdés

Van egy menhelyi keverékem és egy amerikai staffordshire terrier kanom a hörcsögfalvi kennelből.Most szeretnék mellé egy szukát,nem tenyésztési célból, csak hobby kutyusnak.


[link]


Szerintem rendben vannak.Nincs sok alom, és szépek a kutyák, jók az eredmények.Szerintetek?


2011. jan. 30. 14:26
 1/8 Ninna ♥ ***** válasza:
Nekem jónak tűnnek, de a Hörcsogfalvi Kennel még jobb. Ha úgy is ivartalaníttatod a szukát, akkor miért nem veszel megint onnan? Hisz ismered már őket, tudod hogy jó kutyát kapsz tőlük, és ha figyelsz, ivartalaníttatod a kutyust, akkor még 'véletlenül' sem sikerül beltenyészetet összehoznod.. de ha ragaszkodsz ahhoz, hogy másik kennelből legyen a kutyus, szerintem jó ez a kennel is.
2011. jan. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A hörcsögfalvi most drága lenne nekem, és szerintem nem olyan hűdejó a színvonal náluk,mint amilyennek látszik..
2011. jan. 30. 14:31
 3/8 Ninna ♥ ***** válasza:
Értem. Akkor szerintem a Wildeyerből is vehetsz, nekem ők is szimpinek tűnnek :) Nekem nincs tapasztalatom a Hörcsögfalviról, de ismerősömék már másodjára vettek onnan kutyát, mert hogy milyen rendesek, és milyen szép kutyát vettek onnan.. de ezek szerint neked más a véleményed. :)
2011. jan. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia! Ismerem a kennel tulajdonosát, nagyon szereti a kutyáit, lelkiismeretes tenyésztő.

A kiskutyák valóban családi környezetben nőnek fel, és mindent megad nekik. Nem tudom, hogy terveznek-e almot mostanában, olyan fél éve volt egy, gyönyörű kutyák lettek!!!

Csak ajánlani tudom!

2011. jan. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha csak hobbykutyának szeretéd szerintem egész jók. Bár nem mindegyik kutyus szép, a fejformáik nem nagyon tetsznek persze van kivétel, valamelyiknek nem szépen állnak a melső lábai, de a kiállásuk tetsznek:)SZerintem minden okés náluk, nem látom túltenyésztettnek. Vedd fel velük a kapcsolatot ;)
2011. jan. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha csak hobbykutyának szeretéd szerintem egész jók. Bár nem mindegyik kutyus szép, a fejformáik nem nagyon tetsznek persze van kivétel, valamelyiknek nem szépen állnak a melső lábai, de a kiállásuk tetsznek:)SZerintem minden okés náluk, nem látom túltenyésztettnek. Vedd fel velük a kapcsolatot..
2011. jan. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha ivartlanítod akkor vetehed innen is.
2011. jan. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Milyen eredmények jók?

Néztem a honlapot, de sem kiállítási sem orvosi eredményeket nem találtam.

2011. jan. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!