Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lesz egy westiem. Másnap...

Lesz egy westiem. Másnap elkell mennem 1 orára otthon hagyhatom rögtön másnap? Csak 1 orára

Figyelt kérdés
2011. jan. 30. 14:43
 1/6 kisnita ***** válasza:
Hát ha tényleg csak egy óra akkor igen, de szerintem az a biztos ha szerzel valakit aki ráér egy órára és ott lesz vele ha neked mégis tovább kellene maradni. Nem lesz baja ha egyedül lesz akkor sem, de azért is tesz jót neki ha sokáig egyedül hagyod. Pakolj el előle minden olyat amiben kárt tehet vagy neki káros (pl mérgező növény, fonott kosár stb) etesd meg mielőtt elmész és tegyél elé vizet meg valami játékot hátha le tudja majd foglalni magát. Ha szerencséd van akkor azt az egy órát végig fogja aludni :)
2011. jan. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem másnap ha elmész nem lesz gond! Csak ha megérkezel ne őt üdvözöld kitörő örömmel először.
2011. jan. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért ne? Ne bánj úgy vele mint egy hercegnővel, herceggel (én is itt rontottam el) mert nagyon kényes lesz
2011. jan. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mi is ott rontottuk el, hogy ő a kishercegecske itthon :S
2011. jan. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Aztahe.x)

Ez egy kutya,nem egy víz a gázon,amit nem lehet otthagyni istenem XD

2011. jan. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én is tudom, hogy nem viz a gázon!Köszönöm a válaszokat.
2011. jan. 30. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!