Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez nem normális, ugye?

Ez nem normális, ugye?

Figyelt kérdés

Júniusban fizettük be a MEOE tagságot egy rendezvényen aztán szeptemberben be is mentünk valami másért hozzájuk személyesen. Akkor felmutattam a csekket, elküldték, intézkedtek stb. És azóta sem történt semmi... Nem kaptam kártyát se semmit.

A másik az hogy ott mindenkivel ilyen bunkók és flegmák vagy csak én csináltam valamit rosszul? :/


2011. jan. 30. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd fel őket, lehet hogy késik, vagy valami hiba van. e mailt is írhatsz nekik!
2011. jan. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én is meoe tag voltam egy ideig, de én nem tapasztaltam kifejezett bunkóságot, szerintem ez sem az. Ha tényleg nem hallasz semmit a tagsági kártya felől, menj be vagy telefonálj be, írj emailt. Mindenképpen jelezd hogy probléma van, általában hamar válaszolnak. Egy tagsági kártyához nem kell ennyi idő, úgyhogy sürgősen lépj.
2011. jan. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem a kártya miatt értettem a bunkót. Hanem amikor bementünk más ügyek miatt akkor nagyon lekezelőek voltak velem a dolgozók...
2011. jan. 30. 15:17
 4/7 zsuzsabazsa ***** válasza:
Nekem is hónapok múlva érkezett meg a tagságim. Amikor személyesen bent voltál elkérhetted volna, ha elkészült.
2011. jan. 31. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De nem készült el... Hiszen akkor nem kellet volna lefénymásolni a csekket meg elküldeni meg ilyenek...
2011. jan. 31. 01:57
 6/7 zsuzsabazsa ***** válasza:

Akkor csak simán késik.

Ülnek rajta.

2011. jan. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A tavalyit már ne is várd! Fizesd be most az idei tagdíjat és előbb-utóbb megkapod a kártyát is. Én tavaly januárban fizettem be, de csak valamikor a nyáron jutott el hozzám a kártya. Mondjuk nincs jelentősége, mert a csekkel is tudod igazolni a befizetést.
2011. febr. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!