Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csinálta a kutyámnak tápszert,...

Csinálta a kutyámnak tápszert, megcsapott az illata, úgy megkostólnám, lehet tőle valami bajom?

Figyelt kérdés
Tudom, buta kérdés..
2009. febr. 6. 20:08
 1/7 yuda ***** válasza:
100%
Nem-nem lehet,de ne számíts ízletes lakomára,csalódni fogsz.
2009. febr. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajod nem lesz. Haverom öregannya elénk rakott egyszer egy pörköltet galuskával, ami Royal Canin konzervből készült, mert a vénasszony nem vágta.Ízre teljesen fűszer nélküli. Itt az illat dominál. Ha megetted, rágj el egy Pedigree Risket (fogtisztító).:)
2009. febr. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Megkóstolhatod, de mivel a kutyáknak sokkal gyengébb az ízérzékelésük, mint nekünk, ezért nem lesz (szinte semmilyen) íze.
2009. febr. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ok,utánna elrágok egy dentát.csak egy kiskanállal kóstoltam meg,olyan mint a tejpor,vagy mint a gyerekek tápszere.de hülye kérdéseim vannak.azért köszi a válaszokat.az a pörköltes tényleg igaz?
2009. febr. 6. 20:38
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen. Gödön történt kb 15 éve a Széchenyi utcában, de ennél többet nemírok, mert vannak még arra ismerősök..:)
2009. febr. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
hehe :) nem lesz tőle semmi bajod...egyik ismerősömnek a gyereke kutyakonzervet evett reggelire,hogy hányszor azt nem tom :S:S
2009. febr. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
pici voltam, sokszor ettem a kutya és macskatápot... ha elkezdek ugatni vagy nyávogni, bármilyen négylábút össze tudok zavarni:D
2009. febr. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!