Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 12 éves tacsim (panelkutya)...

12 éves tacsim (panelkutya) remeg, a kedve jó, sétálni akar? Talán megfázott? Fekszik és remeg, köhög? Mit adhatok neki emberi gyógyszerek közül? Mennyit?

Figyelt kérdés
2011. jan. 30. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el dokihoz.
2011. jan. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Első vagyok.Emberi gyógyszerekből csak algopyrint lehet csak adni abból is egy felet tacsinak.
2011. jan. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el dokihoz mert már öreg úgyhogy bármi lehet akár valami belsőszervi megbetegedés is.
2011. jan. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%

Nem is biztos, hogy fájdalma és/vagy láza van, és úgy felesleges lenne az Algopyrin.

Valaminek ki kellett váltania a remegést - ijedelem, sokk, láz, rossz élmény, stb.

Sok pici termetű kutya (pl. sok csivava) alapból remeg, csak úgy.

Ne tömd ész nélkül gyógyszerrel, ha azt sem tudod, mi a baja.

Lázat mértél? Tekintete tiszta? Csóvál vagy behúzza a farkát? Összegörnyed vagy csak szimplán fekszik? Eszik? Pisi, kaki rendben van? Mióta köhög?

2011. jan. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hogy remeg, de az én tacskóm epilepsziás volt, és akkor remegett, ha rohamai voltak szegénynek. Lehet, hogy ez már szimplán az öregség jele nála, de mindenképpen vidd el orvoshoz, mert így látatlanban senki se tud mondani semmi biztosat. Remélem nem lesz semmi baja. Jobbulást a tacsidnak.
2011. jan. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!