Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek külsőre milyen a...

Szerintetek külsőre milyen a kínai kopaszkutya? :D

Figyelt kérdés
Komolyan mondom régen nagyon hányingernek tartottam, pedig én aztán rajongok a kutyákért..de ez az egy fajta volt, amit nem akartam soha megsimogatni, mert taszított...viszont most hogy jobban megnéztem, nagyon hasonlít egy egér-denevér keverékre, és írtóra megtetszett...:DD Tetszik benne hogy olyan gusztustalan undi:D Ti hogyvagytok vele??Nektek tetszik a külseje? ja és tenyésztőnél milyen árban mozognak a kis undik? van egyáltalán magyarországi kennel?
2011. jan. 31. 13:23
1 2
 1/15 Ninna ♥ ***** válasza:
Nekem speciel nem nagyon tetszik, ha már kutya, akkor legyen kutya, és szőrös :) Vannak Magyarországon is "kis undik", itt vannak a kennelek: [link]
2011. jan. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik a külseje, de persze attól még lehet aranyos, és kedves.
2011. jan. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
ne haragudjál meg érte, de rettenetes
2011. jan. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszenek, de biztosan aranyosak. Kérdezd meg erről Steiner Kristófot. Neki van, az Özge, és imádja.
2011. jan. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
most ezt nemértem...nézegetem a kölyköket és televannak szőrrel....nem alapból csupaszok?:| később szedik le nekik a szőrt?jéééé...
2011. jan. 31. 13:35
 6/15 Ninna ♥ ***** válasza:
Itt egy nagyon jó kennel: [link]
2011. jan. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Ninna ♥ ***** válasza:
Nem szedik le nekik a szőrt, három fajta állomány létezik manapság, és lehet, hogy pont a legszőrösebbet nézted. A gének befolyásolnak mindent, te totálisan kopasz kutya nem tud megszületni, mert felszívódik az anyakutya méhében, mert még magzatként is életképtelen. Itt olvass el mindent, és tisztába leszel vele, én is sok érdekességet olvastam: [link]
2011. jan. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem se nagyon tetszett. De már nekem is nagyon megtetszett. Csak sok a gond vele. nyáron ápolni a bőrét, hogy ne égjen le, télen vastag ruhába öltöztetni! De annak ellenére nagyon jó pofa! :D
2011. jan. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
rusnya
2011. jan. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
szerintem viccesek:Dúgy néznek ki mintha már több száz évesek lennének, kicsit emlékeztetnek a harry potterből doby-ra:D:D
2011. jan. 31. 13:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!